Je to vcelku jednoduchá matematika. Pokud chcete natáčet třeba rychlou automobilovou honičku, musíte se s kamerou pohybovat stejně rychle jako natáčená auta. Což bývá velmi často problém.

Elegantní řešení ovšem vymyslela filmařská společnost Incline Dynamic Outlet, která nainstalovala špičkovou kamerovou techniku do předního zavazadelníku Lamborghini Huracán. Supersport s uprostřed umístěným atmosférickým desetiválcem o výkonu 610 koní (449 kW) umí akcelerovat z nuly na sto za 3,2 sekundy a i přes kameru si prý zachovává maximální rychlost 325 km/h.

BMW M2 Competition.
BMW ukázalo ostřejší M2 Competition. Výkon narostl na 410 koní

Kamera je v přídi supersportu nazvaného příznačně „Huracam“ gyroskopicky stabilizovaná a její pohyb na systému ramen a kloubů ovládá spolujezdec díky speciálně vyvinutému ovládání. Jen vymyslet a vyrobit celý systém tak, aby mohl Huracam pořizovat špičkové záběry použitelné ve filmu, prý stálo přibližně půl milionu dolarů (10,2 milionu korun). Filmaři bohužel nikde neuvádí, kolik celá konstrukce váží.

Spolu s Ferrari 458, použitým při natáčení filmu Need for Speed, patří Huracán s kamerou k nejrychlejším kamerovým autům světa. Podle tvůrců je dokonce nejrychlejší. Rychlejší už by bylo snad jenom Bugatti Chiron nebo nějaký Koenigsegg, ale u nich je instalace kamery kvůli mnohem vyšší ceně a horší dostupnosti docela nepravděpodobná.