Dílo s názvem Project Mondo G bylo představeno na přehlídce “The Art of Genius” společnosti Moncler během londýnského týdne módy. Spojením řady G s péřovou bundou Moncler, vznikl sochařský objekt, který je nezaměnitelný a jeho jádrem je funkčnost. Na střeše Projectu Mondo G se nachází obrovský zip, který je odkazem na všestrannost a variabilitu vozidla i bundy.

Zdroj: Youtube

Vizualizace inscenuje nadpozemskou zimní krajinu inspirovanou hlavními tématy outdoorové odolnosti a neomezených objevování s terénním vozem třídy G a péřovou bundou Moncler. Toto spojení prezentuje schopnost obstát i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Mercedes-Benz GLE - modernizace 2023
Superoblíbený Mercedes-GLE po modernizaci dostává "průhlednou" kapotu

Spolupráce otevřela nové obzory a potenciál příležitostí pro další novinky, které se brzy objeví. Britta Seegerová, členka představenstva Mercedes-Benz Group AG odpovědná za marketing a prodej, vyjádřila nadšení ze spolupráce s Moclerem a označila ji za závazek angažovat se v oblasti kultury a společnosti.

Kampaň "Art of Imagination" nabízí pohled na odvážnou a inovativní budoucnost, která může být výsledkem spolupráce mezi módním a automobilovým průmyslem. PROJECT MONDO G je důkazem síly kreativity a představivosti a ukazuje, čeho lze dosáhnout, když se dvě ikonické značky spojí, aby vytvořily něco nového a jedinečného.