Celá scéna, kterou dokonce živě přenášela lokální televize, jako by byla novodobým pokračováním legendárního filmu Vanishing Point. I tady ujíždí policistům bílý Dodge Challenger v jedné z nejsilnějších specifikací a při kličkování dopravou se místy blíží hranici 200 km/h.

Legendární Kowalski v podání Barryho Newmana měl však na filmovém plátně ujíždění policistům dovoleno, zatímco pětadvacetiletý Mohmed Ahmed Abu-Shlieba, který podle dostupných informací bílý "muscle car" ukradl, na svojí zběsilou jízdu žádnou odpustku nedostal.

Pro unikátní Veyron si nakonec musela přijet odtahová služba.
Výlet majitelů Bugatti se moc nepovedl. Veyron zůstal po nehodě viset ve svahu

Po mladíkovi šli nejprve policisté v autech, ale když jim po dálnici vedoucí texaským Houstonem údajný zloděj ujel, sledování převzala policejní helikoptéra. Právě záběry z vrtulníku jsou také předmětem téměř sedmiminutového videa, na kterém pachatel prchá před zákonem. A prchá tak dlouho, až mu nakonec dojde benzín…

Řidič v tu chvíli opouští vůz a s telefonem na uchu (asi předběžně volal právníkovi) se vydává pěšky zatravněnou loukou. Teprve poté jej jeden z policistů mohutným přískokem shodí k zemi a zadrží. Mimochodem, mladík neměl před soudem žádné výčitky a na plnou pusu se chlubil tím, jak pěkně a rychle policistům ujížděl. No co, hlavní je, že se nikomu nic nestalo.

Zdroj: Youtube