Typů automobilů, které byly přeměněny na rekreační vozidla, existuje opravdu velké množství. Obvykle se však jedná o dodávky, případně kombíky či automobily typu pick-up.

Jednou z výjimek je takzvaný Super Bugger Volkswagen Beetle. Za šest tisíc dolarů ho v polovině sedmdesátých let nabízela jistá společnost z Kalifornie. Nedávno se tento vůz, který předtím prošel pečlivou renovací, začal objevovat na veteránských srazech a hned vzbudil velkou pozornost. Na vozidlo upozornil kanál Barcroft Cars na Youtube.

Zdroj: Youtube

Dárcem orgánů je skutečně originální Volkswagen Brouk, konkrétně exemplář poháněný čtyřválcovou šestnáctistovkou s výkonem šesti desítek koňských sil. Je to ostatně poznat, díky zachování přední kapoty a originálních blatníků. Uvnitř se pak nalézá původní palubní deska.

Zkušební jízda speciálního obytného vozu Decoliner
Podivuhodný obytný vůz Decoliner změnil majitele. Za 12 miliónů korun

Všechno ostatní, včetně čelního skla, je už autorským dílem tvůrců vozu. Vzhledem k tomu, že zůstal původní rozvor automobilu, není uvnitř zrovna nadbytek místa. Podařilo se sem umístit miniaturní kuchyňku a stolek, u něhož se může posadit čtveřice lidí. V případě, že by bylo třeba ve voze přenocovat, se dá stolek umístit do nižší polohy a vytvořit tak skromné lůžko.

V interiéru, který je obložen dřevem, se nalézá poměrně dost skříněk a dalších odkládacích prostor. Další věci lze samozřejmě uložit pod přední kapotu. Pokud by to cestovatelům pořád ještě nestačilo, lze po žebříku vylézt na střechu, kde je připravena "zahrádka".

K motoru je přístup skrze malá dvířka v zadní části automobilu.