O slavném městečku Roswell v Novém Mexiku je samozřejmě známo, že tam během 40. let údajně havaroval létající talíř, nedávná bizarní událost se však odehrála u jiného Roswellu, přesněji u toho ve státě Georgia.

Když tamní policejní strážník zastavil rychle jedoucí Ford Mustang, nemohl být v žádném případě připraven na tohle blízké setkání třetího druhu. Řidič totiž vezl na místě spolujezdce figurínu mimozemšťana v životní velikosti.

Před nehodou Richard Hammond ztratil nad autem kontrolu.
Teď umřu... Richard Hammond se konečně vyjádřil k nehodě, co přesně se stalo?

Řidič, který byl zastaven kvůli jízdě rychlostí 135 km/h, se rozhodl nevysvětlit, proč veze zrovna umělého mimozemšťana. Policie se ale domnívá, že chtěl tímto způsobem zřejmě ospravedlnit jízdu v takzvaném HOV pruhu, který je určený pro jízdu ve špičce a pro vozy s více cestujícími.

Policista řidiče nakonec pustil s pouhým varováním, ale ještě předtím si samozřejmě stihl tuto situaci vyfotit. Za neoprávněnou jízdu v HOV pruhu mohou tamní řidiči dostat pokutu až 75 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 1800 korun.

Možná k pouhému varování od policisty dopomohla i skutečnost, že byl řidičův šedý spolujezdec velmi zodpovědný. Mimozemšťan byl totiž připoután.