Předchozí
1 z 3
Další

Rozdělili jsme dárky pro řidiče do tří kategorií, tedy na praktické, hravé a na oblečení. Pojďme se nejprve podívat na ty první. Ty udělají radost hlavně těm, kteří za volantem tráví většinu dne.

Powerbanka
Podobně jako mobilní telefony mohou mít i auta svou powerbanku. Jednou z nejmenších je například Hummer, který poznáte díky jeho žluté barvě. Vyrábí se pět velikostí s kapacitou od 6000 do 15 000 mAh a speciální varianta pro nejnáročnější 23 000 mAh. Powerbanku lze připojit k autobaterii a auto tak při nedostatku energie okamžitě nahodit.
Cena od: 2000 Kč

PowerbankaPowerbankaZdroj: Výrobci

Kompresor
Stejně jako powerbanka může na cestách řidiče zachránit i kompresor. Ideálem je samozřejmě ten, který lze připojit do 12V autozásuvky. Problémem jsou ale menší a levné modely za pár stokorun, které právě nemají mnoho síly a spíš než dofouknutí pneumatiky poslouží tak maximálně na jízdní kolo nebo fotbalový míč. Vybírejte obezřetně.
Cena od: 1000 Kč

KompresorKompresorZdroj: Výrobci

Stěrka na okno
Pokud má váš obdarovávaný řídí starší auto s méně účinnou klimatizací, bude se tahle věc náramně hodit. Už nebude muset hadříkem utírat sklo před sebou, ale dosáhne do všech rohů.
Cena od: 100 Kč

Stěrka na oknoStěrka na oknoZdroj: Výrobci

Dálniční známka
Je to sice poněkud neosobní dárek podobně jako obálka s penězi, na druhou stranu je nákup dálniční známky jednou z nejméně příjemných činností, se kterými se řidič musí potýkat. Tak proč mu ji nepořídit pod stromeček, což je i ideální čas.
Cena: 1500 Kč

Dálniční známkaDálniční známkaZdroj: Výrobci

Máte raději hravější dárky než je stěrka nebo známka? Tak se podívejte do následující kapitoly.

V této kapitole pro vás máme připravené hravé dárky pro řidiče, ale i mladší, kteří by se řidiči teprve chtěli stát.

Auto LEGO
Nejoblíbenější stavebnice světa každoročně představí celou řadu zajímavých modelů. Za pozornost stojí například auto Jamese Bonda - Aston Martin DB5.
Cena od: 3500 Kč

Auto LEGOAuto LEGOZdroj: Výrobci

Desková hra Rivalové
Usedněte s celou rodinou k závodní trati formule 1 a soupeřte, kdo se první dostane do cíle.
Cena od: 700 Kč

Desková hra RivalovéDesková hra RivalovéZdroj: Výrobci

Závodní hra GRID
Počítačových her s automobilovou tématikou je hodně. Tentokrát nás zaujala závodní hra GRID, která se věnuje okruhovým soubojům vozů nejrůznějších kategorií. Není potřeba upozorňovat na fakt, že nejlépe si ji vychutnáte s volantem, který může být dalším tipem na dárek.
Cena od: 1200 Kč

Závodní hra GRIDZávodní hra GRIDZdroj: Výrobci

A nyní už pokračujte do další kapitoly, kde pro vás máme tipy na oblečení pro řidiče.

Když už nebudete vědět kam dál, oblečení to jistí. Bot, triček a bund s automobilovou tématickou je hodně, co teprve hodinek…

Boty Gulf Racing
Klasické tenisky, vysoké boty nebo speciální řidičské s oblou patou. Boty s typickou bleděmodrou barvou legendárního týmu Gulf dostanete ve všech provedeních. Počítejte ale s tím, že se platí za značku.
Cena od: 2300 Kč

Boty Gulf RacingBoty Gulf RacingZdroj: Výrobci

Tričko se Stvem McQueen
Jestli máte doma zapáleného řidiče, pak je jistě jeho vzorem americký herec, sběratel aut a závodník Steve McQueen. Oblečení s jeho auty, obličejem nebo pózami najdete celou řadu.
Cena od: 450 Kč

Tričko se Stvem McQueenTričko se Stvem McQueenZdroj: Výrobci

Hodinky Ferrari
Je jen málo automobilových nadšenců, kteří by neměli rádi značku Ferrari. I proto patří produkty s jejím logem k nejrozšířenějším. Co takhle koupit jejímu milovníkovi hodinky? Je jich nepřeberné množství a dají se pořídit od laciných strojků po luxusní modely za desítky tisíc.
Cena od: 2500 Kč

Hodinky FerrariHodinky FerrariZdroj: Výrobci

Tak snad vám něco padlo do oka. Přejeme veselé Vánoce!