Výročního Super Snake se vyrobí pro celý svět pouze 500 kusů a každý z nich ponese speciální Shelbyho bodykit. To znamená novou kapotu, nové spojlery, mlhovky, mříž chladiče nebo zadní nárazník s difuzorem.

Interiér vás potom usadí do nových sedadel se Shelbyho logem a podobné logo se nachází i na koberečcích, dveřních výplních nebo na nové přístrojové desce, doplněné o speciální přídavné budíky. V každém voze pochopitelně nechybí ani plaketa, označující číslo vozu v rámci limitované edice.

Čtěte také: Tohle je omlazený Mustang. Taky vám připadá smutný?

Pod kapotou budou moci zákazníci vybírat ze dvou různě naladěných verzí motoru, které se liší zejména použitým kompresorem.

Standardní pětilitrový osmiválec od Fordu obdrží mechanický kompresor buď Whipple nebo Kenne Bell a podle toho nabídne buď 670 koní (492 kW) nebo 750 koní (551 kW).

Silnější verze si navíc nese i další vylepšení. Zde se objevuje kompletní posílený chladící systém nebo kardan a poloosy od Ford Performance.

Čtěte také: Je vám 717 koní málo? Dodge chystá ještě silnější Challenger Demon

Sprint z nuly na sto to silnější verze zvládne za 3,5 sekundy a čtvrt míle proletí za 10,9 sekundy, což je těsně pod magickou hranicí 11 sekund, stanovenou pro opravdu hodně rychlá auta.

Vcelku příjemným faktorem na výroční edici Super Snake je cena. Jeden z 500 kusů totiž můžete dostat již za 69 995 dolarů, tedy v přepočtu za 1,8 milionu korun. A to je za výroční edici extrémně silného auta hodně sympatická částka.