Nevíme, zda záběry na videu popisovat jako působivé nebo znepokojující. Názor si udělejte sami.

Už pouze musíte vědět, že tohle není pro čínského experta na bojová umění z provincie Shangdon žádná premiéra. Podobný kousek dokázal už dříve, kdy roztlačil celkem pět automobilů.

Čtěte také: Z totálky zánovní vůz. V Rusku dělají z vraků ojetiny v „top stavu", podívejte

Tentokrát se ale rozhodl vlastní rekord překonat a ke svým genitáliím si přivázal celkem sedm automobilů, přesněji vozy Audi A6, které dokázal utáhnout na vzdálenost skoro osmi metrů.

Tímto kouskem tedy sám sebe překonal a nadále zůstává zřejmě jediným člověkem, o kterém je záznam, že něco podobného dokáže.

Zdroj: Youtube

Pokud se ptáte, jak je vůbec fyzicky možné takto citlivé partie těla využívat k podobné námaze, vysvětlení je skoro ze světa mýtických kung-fu filmů.

V oblasti čínských bojových umění totiž existuje pojem „železné tělo". Jde o stav, kdy po letech kombinace fyzického a psychického tréninku je tělo bojovníka schopné vydržet neuvěřitelné množství bolesti i poškození a nakonec odejít bez jakékoliv úhony.

Čtěte také: VIDEO: BJ Baldwin je zpět. Tentokrát se prohnal Kubou, jeho kousky berou dech

Takto vycvičený člověk je tedy schopen přeposlat svou energii do určité části těla, která je zrovna vystavena obrovské námaze, a soustředěně onu zátěž překonat.

V tu chvíli je jedno, zda dotyčný proráží rukou nespočet dřevěných desek, bez újmy přejde po hořícím skle či svým přirozením roztáhne sedm automobilů.