Na autech se toho dá opravit opravdu hodně, ale tento konkrétní případ je za hranicí všech lidských i nelidských možností. Corvette z roku 2015, prodávaná na aukčním serveru Copart, totiž shořela na škvarek a to opravdu pozoruhodným způsobem. Z auta nezůstalo vůbec, ale vůbec nic a mnohdy není k rozeznání, kde končí auto a pokračuje zemina, se kterou byl shořelý škvarek vyškrábnutý ze země.

Že se jedná skutečně o Corvette, lze poznat snad jenom podle výfuků se čtyřmi koncovkami. Ty jsou také spolu s relativně intaktním alternátorem jedinými díly, podle kterých lze poznat, kde má auto předek a kde zadek. Pozoruhodná práce – auto zcela očividně hořelo tak dlouho, dokud se neuhasilo samo.

Řidič na Slovensku dostal rychlost za pomalou jízdu.
Řidič dostal pokutu za pomalou jízdu. Hned dvakrát za tři hodiny

Vlastně se musíme ptát, proč se někdo snaží tento "bordel na podlaze" vůbec prodávat. Je zcela evidentní, že z auta nezůstalo zdravého či alespoň použitelného absolutně vůbec nic. Tomu nicméně odpovídá i cena. Aktuální příhoz v aukci činí přesně 0 dolarů a minimálně lze přidat 30 dolarů (690 korun).

Je tedy velmi pravděpodobné, že kdysi krásný sporťák může být váš skutečně jen za takhle nízkou sumu, otázkou však zůstává, co s ním budete dělat. Má totiž asi podobnou hodnotu, jako kýbl popela z kamen. I když i z toho se ve výsledku snad dá něco vyrobit.