Sportovci nyní často mluví o tom, že musí žít v bublině. Zatímco v jejich případě se jedná pouze o přirovnání, indická automobilka Tata Motors vzala tento výraz doslovně.

Na konci listopadu totiž značka začala uzavírat čerstvě vyrobené automobily do průhledných plastových bublin. Ještě předtím projdou důkladnou dezinfenkcí.

Je to jeden z kroků, který má přesvědčit zákazníky o tom, že pořízení nového vozu je i v současné době pandemie zcela bezpečný proces.

Škoda Vision IN exteriér a interiér
Škoda odtajnila své speciální indické auto. Má unikátní zadní sedačky

Tata má aktuálně širokou škálu nových modelů a těsně před uvedením na trh jsou další novinky. Vesměs se jedná o vozy kategorie SUV.

V tuzemsku se vozy značky Tata neprodávají. Nicméně i tuzemští motoristé ji mají v povědomí díky svého času nejlevnějšímu vozu světa Tata Nano. Jeho produkce pro naprostý nezájem skončila v loňském roce.

Model Tata Nano
Měl to být trhák. Teď Tata Nano pro absolutní nezájem končí

Vážným konkurentem pro automobilku Tata Motors v Indii se chce stát také Škoda Auto. Ta pro zdejší trh zatím vyvinula dva speciální automobily. Plány na expanzi ovšem v posledních měsících překazila zmíněná pandemie.