James May je pořád naživu

Vůbec nejnovější a dost možná nejlepší upoutávka se týká „nesmrtelnosti“ Jamese Maye. Kapitán Šnek byl totiž z trojice moderátorů jediný, který za uplynulý rok neskončil vlivem vážné nemoci nebo nehody v nemocnici. A to i přesto, že se jej jeho prostředí snaží "dostat" všemu dostupnými prostředky, jak naznačuje právě níže uvedené video.

Zdroj: Youtube

The Grand Tour musí být víc americký

Tohle video je trochu děsivé. Řeší se zde, že by celému pořadu prospělo, kdyby byl více "americký“ a zaměřený na americké publikum. Jenže problém tkví v tom, že jsou moderátoři až příliš "britští“. Mají ošklivé zuby, rozcuchané vlasy, jsou špatně oblečení a celkově by jim prospěla trocha péče. Všichni tři se proto odeberou do maskérny, kde se jim dostane zásadní "přestavby“, připomínající cosi mezi Donaldem Trumpem a americkým prodejcem z autobazaru. Tedy až na Richarda Hammonda. Ten patrně žádný "americký" facelift nepotřebuje.

Zdroj: Youtube
Rimac Concept One v druhé sérii The Grand Tour.
Hammondova nehoda se objeví už v první epizodě nové řady The Grand Tour

Hledání nového rychlého řidiče

Jak už možná víte, věčně nespokojený a naštvaný Američan Mike Skinner se v druhé sérii The Grand Tour již neobjeví. Vyvstává však otázka, koho zvolit místo něj. V pětidílné sérii o hledání nového jezdce je Skinner nejprve vyhozen:

Zdroj: Youtube

Následně se v konkurzu na jeho místo objeví Mark Webber, ale jak se ukáže, neumí jezdit rychle v ničem jiném, než v Porsche. To proto, že ve vozech Porsche aktuálně závodí.

Zdroj: Youtube

Konkurz pokračuje s kaskadérem, který je kandidátem Richarda Hammonda. Ten dostane dokonce dva pokusy, jenže v obou ho dostihne jeho kaskadérská minulost a zvyky (toho rozbitého Méganu R.S. je docela škoda).

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube

Následuje kandidát Jamese Maye, a sice zloděj aut, hledající poctivou práci. Protože kdo by měl s autem jezdit rychleji, než někdo, kdo ho ukradl.

Zdroj: Youtube
James May, Jeremy Clarkson a Richard Hammond.
Výroba The Grand Tour stojí miliardy. Kolik si ale Clarkson a spol. vydělají?

Auto pro celebrity

V plánu je, že se do druhé série The Grand Tour pozvou skutečné celebrity, které "nezahynou" těsně před příchodem do studia (tak jako v první sérii) a které zajedou rychlé kolo. Otázka však zní, v čem by měly tyto celebrity jezdit. S nápadem přichází Jeremy a jeho řešením je rozpůlená "Halfa Romeo“.

Zdroj: Youtube

Jediný pořádný trailer

Vedle hromady skopičin objevil se však na YouTube kanálu The Grand Tour zhruba před měsícem také jeden pořádný trailer. Ten ukazuje úryvky z různých dílů a naznačuje, na co všechno se vlastně můžeme těšit. A zdá se, že tohle bude vážně pecka.

Zdroj: Youtube