Takovým případem je i patnáctiletý Rašíd Belhasa, jehož otcem je jistý Saifa Ahmed Belhasa, tedy jeden z nejúspěšnějších dubajských podnikatelů.

A jelikož se jmění Rašídova otce odhaduje na nějakých 50 miliard korun, kluk si pochopitelně nežije vůbec špatně. Své „kapesné“ utrácí nejraději za módu, přičemž nemá problém za boty a oblečení utratit měsíčně i přes sto tisíc korun. Všechny módní kousky tak nakonec nemůže ani nosit. Jemu to ale nevadí, prostě je sbírá. Podle všeho třeba vlastní kolekci více než 200 tisíc páru bot.

Jak se kupuje nový Rolls-Royce?
VIDEO: Jak se kupuje nový Rolls-Royce? Boháči se "netrápí" s konfigurátorem

Obří vášeň do oblečení přenesl i na své standardně žluté Ferrari F12berlinetta, které obalil do fólie s logy módních značek Louis Vuitton a Supreme. Po vlastnictví dalších vozů, mezi nimiž je třeba i SUV Cadillac Escalade, tak konečně postoupil do světa opravdu výkonných automobilů.

V patnácti letech samozřejmě Rašíd ještě nemůže řídit, a proto má soukromého řidiče, který je mu k dispozici 24 hodin denně. Minimální věk pro žádost o řidičské oprávnění je ve Spojených arabských emirátech 18 let, takže na samostatnou projížďku ve Ferrari si milionový kluk ještě počká. A kdo ví, třeba už do té doby přejde na novější Ferrari 812 Superfast. Vůbec bychom se nedivili.

Zdroj: Youtube