Skutečně překvapeni museli být zaměstnanci autosalonu značky BMW v čínském městě Guangzhou. Žena, která si krátce předtím vypůjčila k testovací jízdě modrý exemplář malého SUV X1, se zdárně vrátila do areálu dealerství. Nezastavila ovšem na parkovišti, jak prodejci předpokládali.

Zdroj: Youtube

Video, které natočila průmyslová kamera uvnitř objektu ukazuje, jak se vůz blíží k proskleným stěnám autosalonu. Ovšem před vchodem zvolní jen mírně, a vzápětí projíždí vchodovými dveřmi. Jejich jedna část jen těsně mine některé zaměstnance.

Čtyřkolový Velorex 435-0
Čtyřkolový Velorex se nepovedl. Před 45 lety zavinil zánik této značky

Zdálo by se, že pak auto zůstane na místě a řidička s provinilým výrazem vystoupí. Ovšem po tomto nárazu auto opět zrychlilo a pokračovalo v jízdě dalších několik metrů až do okamžiku, kdy narazilo do zdi za pracovními místy prodejců. Ti naštěstí stačili ještě uskočit. Nikdo tedy nebyl zraněn.

Jisté je, že práci budou mít jak zaměstnanci v servisu, tak i sklenáři a truhláři. Na rozdíl od jiných případů, kdy lidé tvrdí, že auto zrychlovalo samovolně, tentokrát žena přiznala chybu. Je jasné, že si opravdu spletla plynový a brzdový pedál. Po nárazu do dveří zřejmě chtěla více zabrzdit, ale místo toho ještě zrychlila…