Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

MICHAELA ROZŠAFNÁ

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Vydavatelství Supraphon otevřelo po čtvrtstoletí vlastní obchod

Praha - Na Jungmannově náměstí v Praze 1 otevřelo vydavatelství Supraphon nový kamenný obchod se zvukovými nosiči. Symbolickou pásku přestřihli přední umělci, kteří s nejstarším tuzemským vydavatelstvím spolupracují, v čele s Lucií Bílou. Vedle prodeje se v obchodě budou konat slavnostní křty, autorská čtení i autogramiády.

Jihočeská filharmonie přiveze do Divadla Archa jazzové úpravy skladeb

Praha - Unikátní předvánoční koncert chystá v pražském Divadle Archa na neděli 6. prosince Jihočeská filharmonie. Program nese název Jazzové úpravy skladeb Bohuslava Martinů a začne ve 20 hodin. Po celý večer povedou soubor dirigenti Jan Talich a Vladimír Valovič. Pražský koncert chystají jihočeští filharmonici v rámci letošní jubilejní sezóny - soubor působí na české hudební scéně již 35 let.

Zpěvák Jan Kříž: Michaela Jacksona jsem objevil až v osmnácti letech

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Nedávno ukončil muzikálový zpěvák a herec Jan Kříž náročnou divadelní sezónu a už se chystá na další záludný „oříšek". Po loňské premiéře muzikálu Horečka sobotní noci v Divadle Kalich, kde představuje hlavní roli Tonyho, ho letos v září čeká premiéra nové inscenace Atlantida. Na skladby zpěváka Mekyho Žbirky ji nastudoval slovenský režisér Ján Ďurovčík.

Oldřich Navrátil: Nerad se věnuji negativním věcem, nedívám se ani na zprávy

Praha /ROZHOVOR/ - Herce Oldřicha Navrátila můžeme takřka denně vídat na televizní obrazovce v seriálech a filmech. V roce 2012 se rodák z Třebíče vrátil po sedmatřiceti letech také k divadelnímu angažmá, dosud působí v pražském Studiu Ypsilon. Aktuálně zde na konci letošní sezony nastudoval roli tatínka Řehoře Samsy v inscenaci Arnošta Goldflama Proměna na motivy známého existenciálního díla Franze Kafky.

Ve chvíli, kdy ostatní mechanismy selhávají, kultura je to, co lidi stmeluje

Praha /ROZHOVOR/ - Pět let usilovala Marina Šternová o propojování izraelské a české kultury na ambasádě v Jeruzalémě. Jako kulturní atašé v Izraeli také vedla festival Days of Prague in Jerusalem, který blízkovýchodní obyvatele na měsíc přenesl do české metropole.

Do Prahy míří fenomenální orchestr z Bostonu. Nejmladšímu členovi je jen 11 let

Praha /ROZHOVOR/ - Koncertní cyklus mladých zahraničních orchestrů Musica Orbis pokračuje příští týden dvěma koncerty v Obecním domě a v Rudolfinu. Do Prahy v rámci něj přijede orchestr, který provází pověst brilantního mládežnického tělesa.

Divadelní soubor ze Smíchova se chystá do New Yorku na Kulturfest

Praha /ROZHOVOR/ - Pražské Švandovo divadlo sklízí ohlasy na světových scénách. Po úspěšném vystoupení na mezinárodním divadelním festivalu v korejském Pusanu, kde v květnu sklidilo úspěch s představením Hamlet v režii Daniela Špinara a v hlavní roli s Patrikem Děrgelem, se soubor ze Smíchova chystá do New Yorku. Ve dnech 14. až 21. června se představí na největším světovém festivalu židovského divadla Kulturfest.

Herečka Sabina Rojková: Baví mě být holkou, která je mým opakem

Praha /ROZHOVOR/ - Osmnáctiletou herečku Sabinu Rojkovou vídáme pravidelně v seriálu Ulice, velkou roli si zahrála také v pohádce Tři bratři nebo ve filmu Poslední cyklista. Přestože studuje teprve druhým rokem hereckou konzervatoř, na svém kontě už má také nemalé divadelní role, aktuálně tráví nejvíce času v pražském Divadle na Vinohradech.

Herečka Nikol Kouklová: Jizvy po autonehodě mě dokreslily a zkrášlily

Praha /ROZHOVOR/ - Pětadvacetiletá herečka Nikol Kouklová tento rok dokončuje hereckou školu, na svém kontě už má ale několik divadelních a televizních rolí. Momentálně nastudovala roli Rey v novince a poslední letošní premiéře Divadla ABC Romulus Veliký na motivy příběhu Friedricha Dürrenmatta.

Výstava připomíná konflikt na Ukrajině

Praha - Válka a mír v ukrajinské oblasti Donbas je ústředním tématem výstavy pětadvaceti velkoformátových fotografií, která je k vidění na Karlově náměstí v Praze. Výstava s názvem Donbas: válka a mír má za cíl ukázat široké veřejnosti těžké osudy obyvatelů Ukrajiny, podnítit diskuzi a zamyšlení se nad vážností situace.

Postava Antigony možná dala vnitřní sílu poprat se s českým šoubyznysem

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Příští rok uplyne deset let od vzniku prvního pražského rockového divadla RockOpera. Už letos ale slaví desáté narozeniny první inscenace, která vzešla z pera zakladatelů tohoto holešovického stánku. Rocková opera Antigona patří do repertoáru divadla i nadále, nyní bude mít již svoje třetí pokračování.

Monika Zoubková: K umění a herectví jsem podvědomě vždycky tíhla

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Sotva jsme se s herečkou Monikou Zoubkovou sešly v kavárně, měla jsem pocit, že jsme si vyměnily role. Ten, kdo byl tázán, nebyla ona, ale já. „Mě hrozně baví, když jdu dělat rozhovor, že začnu zpovídat novináře já. Zajímá mě, kdo mě zpovídá, navíc já povídám pořád dokola to samé," usmála se herečka.

Zpěvák Vlasta Horváth: Do SuperStar bych znovu šel jedině v roli porotce

Praha /ROZHOVOR/ - Je tomu deset let, kdy Vlasta Horváth zvítězil ve druhé řadě soutěže Česko hledá SuperStar, kdy ve finálovém klání porazil Petra Bendeho. Na rozdíl od spousty účastníků soutěže, kteří v hudební branži nevydrželi, Vlasta Horváth pravidelně koncertuje, vystupuje v rockovém představení a pomalu také chystá čtvrtou autorskou desku. V poslední květnový den také vystoupí v prostorách areálu Vyšehradu.

Ačkoliv nežijeme v době stalinismu, lidé se k sobě chovají pořád stejně

Praha /ROZHOVOR/ - Traumatizující osudy lidí, kteří strávili roky svého života v komunistických lágrech, popsalo po roce 1989 mnoho českých i zahraničních autorů. Ještě nikdy ale v Čechách nevyšlo literární dílo ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet let svého života v sovětských pracovních táborech a ve vyhnanství.

Literární debutantka: Když vás bolí duše, je psaní úžasně léčivé

Praha /ROZHOVOR/ - Noc literatury, Svět knihy, Knihy bez DPH, autogramiády se spisovateli… Letošní jaro v Praze je plné zábavných i vzdělávacích knižních akcí. Mnoho novinek čeká na své vydání také na jarní měsíce. Jaro a květen je zároveň obdobím lásky… „A co s tím má společnýho láska?" je nová kniha, která v sobě oba „jarní trendy" spojuje.

Neznámá díla malíře Košvance se představí na třech místech v Praze

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Na třech místech v Praze jsou v květnu k vidění díla českého umělce Vlastimila Košvance, jehož životní dráhu určila zejména druhá světová válka a poválečný vývoj v Československu. Koncept ojedinělé výstavy vytvořil italský kurátor Giuseppe Franzoni z italského Musea Martinengo, které vlastní největší zahraniční kolekci Košvancových děl. Expozici doplňuje patnáct obrazů ze sbírek Národního muzea.

Herec Martin Dejdar: Nicnedělání je něčím zcela neznámým

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Na rozhovor s Martinem Dejdarem jsme se „scházeli" od letošního března. Tehdy měl v pražském Divadle Broadway premiéru muzikál Mýdlový princ s Dejdarem v hlavní roli. Rozhovor nakonec proběhl až v květnu, kdy jeho trvalé pracovní vytížení načas přerušila rekonvalescence po operaci tříselné kýly.

Herečka Doláková: Nestresuji se. Líbí se mi představa kroku do neznáma

Praha /ROZHOVOR/ - Herečku Alenu Dolákovou znají televizní diváci z pohádky Tři bratři, kde ztvárnila roli Holeny v příběhu O dvanácti měsíčkách. Pražské divadelní publikum ji vídá také v Divadle v Celetné, kde od roku 2012 působí ve spolku Kašpar. Už brzy odjede ambiciózní rusovláska na divadelní zkušenou do Spojených států, hrát divadlo a natáčet plánuje i zde.

V relaxačním areálu na břehu řeky Vltavy začíná sezona

Praha - O posledním dubnovém dni otevřely své brány Žluté lázně v Praze 4. V desáté sezoně chystají pro své návštěvníky novinky včetně celoročního vstupné, chybět nebude ale ani tradiční osvědčený kulturní program. Letos ho zahájí koncert Monkey Business. Kapela, která tento rok slaví patnácté narozeniny, zahraje v relaxačním areálu u Vltavy ve čtvrtek 21. května. Společně s ní vystoupí na koncertu jako host i kapela Buty.

Dvě umělecká díla v jednom: nová opera ukáže 450kilový 'strom života'

Praha - Největší a nejpropracovanější vyřezaná socha na světě z jediného kusu ebenového dřeva jako součást divadelního představení RockOpery Praha. „Africký strom života", umělecké dílo z Tanzanie, mohou obdivovat diváci nového rockového představení 7 proti Thébám.

Ústřední milostná dvojice Misantropa se na jevišti potkává docela málo

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Mnoho divadelních herců již vyhlíží letní prázdniny a posezónní odpočinek. Někteří ale mají myšlenky stále ještě ryze pracovní. Švandovo divadlo v Praze uvede letos v květnu jako letošní poslední premiéru inscenaci Misantrop na motivy klasické hry od Moliéra. V hlavních rolích se představí stálý člen souboru Filip Čapka a herečka Eva Josefíková, která bude na smíchovské scéně hostovat poprvé.

Ředitelka Otřísalová: Palác YMCA bychom rádi více zpřístupnili veřejnosti

Praha /ROZHOVOR/ - Víte, jak se jmenuje nejstarší nezisková organizace pro práci s mládeží? Kdy a kde byla založená, kolik má členů po celém světě a kde sídlí její pražská pobočka? Začněme od konce v metropoli sídlí v ulici na Poříčí, v budově postavené už v roce 1928, původně jako ubytovací zařízení.

Režisér Huleš: Když nevyjde filmařina? Možná bych mohl být řidičem tramvaje

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Letos v červnu absolvuje mladý režisér a scenárista původem z Kolína bakalářské studium Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde studuje scénář a režii. Absolventský snímek Táta, který bude v červnu obhajovat před pedagogy, představil už v dubnu divákům vyprodaného pražského kina Atlas.

Cestovatel Zibura: Poutě mě naučily nechávat si něco jen pro sebe

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Krátce po maturitě vyrazil nyní dvaadvacetiletý student Ladislav Zibura na svoji první poutní cestu do španělského města Santiago de Compostela. Devítisetkilometrová cesta ho nadchla 
a v poutnictví se proto rozhodl pokračovat. Zatímco vystudoval mediální studia na Karlově univerzitě, absolvoval také pouť do Říma a do Jeruzaléma.

Cestovatel Zibura: Poutě mě naučily nechávat si něco jen pro sebe

Krátce po maturitě vyrazil nyní dvaadvacetiletý student Ladislav Zibura na svoji první poutní cestu do španělského města Santiago de Compostela. Devítisetkilometrová cesta ho nadchla 
a v poutnictví se proto rozhodl pokračovat. Zatímco vystudoval mediální studia na Karlově univerzitě, absolvoval také pouť do Říma a do Jeruzaléma.

Herec Aleš Petráš: Člověk by měl o trochu víc poslouchat srdce

Praha /FOTOGALERIE/ - V upoutávce na nejnovější představení divadelního spolku Kašpar „Mrzák inishmaanský" se Aleš Petráš coby permanentně vysmátý mladík Bartley rozběhne a uklouzne na podlaze od vajec, která měl před okamžikem rozmatlaná na vlasech. Scéna, která vznikla neplánovaně, odráží náturu celé role i tragikomického představení.

Divák si díky tanečním filmům uvědomí poezii běžného života

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - První ročník festivalu tanečních filmů se v Praze konal v roce 2009, letos se uskuteční počtvrté. Před šesti lety si jeho pořadatelky kladly za cíl především osvětlit lidem, o jaký žánr jde a vyvrátit povědomí o tom, že nabídne záznamy tanečních divadelních představení.

Herec Tomáš Pavelka: Jako dítě jsem chtěl být papežem

Praha /ROZHOVOR/ - Dvanáctou sezonu je herec Tomáš Pavelka v angažmá ve smíchovském Švandově divadle. Letos na jaře tam ale vůbec poprvé ztvárnil roli v původním českém muzikále. Hudební inscenaci Popeláři nastudoval režisér a zdejší umělecký šéf Dodo Gombár, premiéru měla na začátku března.

'Petky' jako umělecký materiál. Zakladatelka pet-artu vystaví svá díla

Dobříš /FOTOGALERIE/ - Na zámku Dobříš na Příbramsku se v dubnu usídlí Vetřelci. Takoví vetřelci, kteří vypadají zcela odlišně, než bychom si dokázali představit. Nová výstava v Galerii JCM seznámí návštěvníky s tvorbou Veroniky Richterové, která vytváří rozličné plastiky z pet lahví. K vidění bude od úterý 28. dubna.

Největší delegace přijede na festival Česká taneční platforma z Číny

Praha /ROZHOVOR/ - Do třetí desítky vstupuje letos festival současného tance a pohybového divadla Česká taneční platforma, jehož 21. ročník se koná od 9. do 12. dubna v Praze. Po dvacetkrát umožnil českým souborům poměřit své síly se zahraničními tanečníky a díky získaným kontaktům se také podívat na zahraniční přehlídky. „Posouvat hranice" bude festival i letos, a to doslova.

Režisér Goldflam má chuť vypovídat o tom, co mezi lidmi rezonuje

Praha /ROZHOVOR/ - Rakovina jako téma, o kterém se mluví, nad kterým se diskutuje a na které se pohlíží s ironií i sarkazmem. Jako první český režisér inscenuje Arnošt Goldflam pro pražské Divadlo Rokoko kontroverzní hru izraelské autorky Anat Gov Happy End, ve které téma rakoviny rezonuje. Sama autorka ji napsala v době, kdy ji smrtelná nemoc postihla, a v Izraeli vzbudila velké diskuse.

Studenti DAMU budou pravidelně vystupovat ve Švandově divadle

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - „Maryšo! Evo! Dom!" Dvě známé literární hrdinky vzývají od března studenti činohry pražské DAMU na prknech komorního Studia ve Švandově divadle. Pod hlavičkou studentského Divadla Spektákl s nimi režisér Jan Holec nastudoval klauzurní inscenaci, ve které se prolínají osudy Maryši bratří Mrštíků a Evy ze hry Gabriely Preissové Gazdina roba.

Zákulisí vzniku filmu odhaluje výstava v Malostranské besedě

Praha /FOTOGALERIE/ - Před pěti lety otevřela dveře veřejnosti zrekonstruovaná Malostranská beseda. Jedním z koncepčních cílů bylo využít zdejší renesanční podkrovní prostory pro rozličné výstavy. V dubnu startuje jedna z nich hravá expozice Malá z rybárny doplní stejnojmenný film, který vstoupí do kin v červnu.

Festival pohybu: historické centrum se promění ve sportovní

Praha - Jakmile ze Staromáku zmizí stánky s jarním a velikonočním sortimentem, zastaví se zde na jeden den plejáda sportů a aktivní turistiky. V centru Prahy se v neděli 12. dubna bude běhat, cvičit, pádlovat a poplují zde také dětské čluny.

Herečky v kuchyni: Jak jíst na jaře? Čerstvě. Obě milují velikonoční nádivku

Praha /ROZHOVOR/ - Dvě známé herečky se pravidelně potkávají na divadelních prknech, obě známe i z televizních obrazovek. Ivana Andrlová a Kamila Špráchalová se ale před Velikonocemi sešly také v kuchyni. Obě herečky jsou zastánkyně zdravého životního stylu a rádi vaří z biopotravin. O své kulinářské dovednosti a velikonoční tipy se podělily také se čtenáři Deníku.

Režisér Štěpán Altrichter: S pocitem vykořeněnosti jsem vyrostl

Praha /ROZHOVOR/ - Asi každý student filmové školy sní o tom, že jeho absolventský snímek „nezapadne" a dostane se do kin pro co nejširší diváckou základnu. Štěpán Altrichter si svůj sen právě plní, a nějakou chvíli ještě plnit bude. Česko-německý snímek Schmitke, se kterým absolvoval na pražské FAMU a na filmové škole v Berlíně, uvedl nejprve na festivalu v Jižní Koreji, v březnu se pak jako jediný český film promítal také na pražském Febiofestu.

Začínají velikonoční trhy. Nabídnou běh kolem obří kraslice i folklor z Itálie

Praha /ANKETA/ - Na 104 stánků s velikonočním sortimentem a občerstvením zaplní o prvním jarním víkendu pražské Staroměstské náměstí. Po roce opět začínají Velikonoční trhy, které potrvají až do 11. dubna. Oproti předchozím letům lákají na více jarních dekorací, například na pestrobarevné girlandy, květinové slunce či veselá kuřata.

Herečka Michaela Maurerová: Do Hvězdného bazaru chci přispět i svými scénáři

Praha /ROZHOVOR/ - Michaela Maurerová je známá (především) televizní a divadelní herečka, která je rovněž maminkou šestiletých dvojčat. Mnoho let se ale zabývá také charitou, ráda pomáhá druhým a naplňuje ji být v životě prospěšná a užitečná. I proto se stala novou ambasadorkou charitativního obchodu Hvězdný bazar.

Jeden svět: festivalové projekce si ředitelka užívá i jako divačka

Praha /ROZHOVOR/ - Návštěvníci letošního ročníku festivalu o lidských právech Jeden svět 'praskli své bubliny'. Mezinárodní přehlídka dokumentárních filmů, která letos nabídla 114 snímků, skončila v Praze 11. března, kdy porota vyhodnotila letošní vítěze. O konci 17. ročníku festivalu Jeden svět ale zatím nemůže být řeč.

Malíř se ve své tvorbě věnoval zpěvačce Edith Piaf šest let

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Barvy, štětce, palety a plátna s rozpracovanými olejomalbami. Všude, kam se člověk podívá… Je pátek ráno a přicházím do ateliéru osmadvacetiletého malíře Tomáše Němce. Do pátého patra vysoké budovy v pražských Modřanech, která je tramvají vzdálena patnáct minut od centra. Tomáš Němec sem jezdí pracovat a tvořit pravidelně každý den.

Houslista Šporcl a klavírista Jiříkovský podpoří koncertem mír na Ukrajině

Praha - Koncertní sál Pražské konzervatoře rozezní v pondělí 9. března tóny houslí Pavla Šporcla a klavíru Petra Jiříkovského. Společným koncertem od 20 hodin zahrají na podporu obětí války na Ukrajině. V rámci koncertu nazvaného „Mír pro Ukrajinu" zazní v podání Šporcla a Jiříkovského známé skladby českých i zahraničních skladatelů.

Herečka Stašová: S Michalem Dlouhým v posteli? To je nebývalý pocit

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Herečka Simona Stašová slaví významné životní jubileum. Jako dárek si nadělila divadelní představení, ve kterém se představí společně s hercem Michalem Dlouhým. Italskou komedii o lásce s hořkou příchutí Vím, že víš, že vím… uvede Divadlo ABC. Inscenaci původně úspěšného filmu režíruje Vladimír Strnisko, premiéra se koná v sobotu 7. března.

Malostranská beseda vzpomíná a slaví. Spolu s ní i Mišík, Kolář či Kočičková

Praha - Je tomu pět let, co se pražská Malostranská beseda otevřela po rozsáhlé rekonstrukci veřejnosti. Od března 2010 se v prostorách barokní budovy v centru Prahy uskutečnilo nespočet koncertů, výstav a dalších kulturních akcí. V pátek 27. února se beseda obleče do svátečního, aby své výročí oslavila. A oslaví ho jaksepatří kulturně - pořadatelé připravili pro své příznivce bohatý program.

Původně chtěl studovat švédštinu. S divadlem začal až na střední škole

Praha /ROZHOVOR/ - Informace o tom, že v pražské Ypsilonce shánějí skladatele Wolfganga Amadea Mozarta, prolétla médii začátkem ledna. Nejnovější operní inscenace Studia Ypsilon Sežeňte Mozarta navazuje na úspěšné představení Mozart v Praze z roku 1991, které zde mělo přes 200 repríz. Jestli ho nejnovější inscenace o světoznámém rodákovi z rakouského Salzburgu trumfne, je ve hvězdách.

Optimismus a radost ze života čiší z děl výtvarnice Lucie Šachlové

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Obrazy, tenisky a židle. Netypická kombinace předmětů je základem tvorby slovenské výtvarnice a designérky Lucie Šachlové. V únoru a v březnu ji představuje na výstavě ve Slovenském domě v Praze.

Š. Zahálková: NG a centrum přehlídky nového divadla je ideální propojení

Praha /ROZHOVOR/ - Festival nového divadla Malá inventura se každoročně v únoru koná na několika scénách v Praze. Loni k jeho stálicím, mezi něž také patří divadlo Ponec, divadlo Archa Meetfactory či NoD, přibylo také hlavní setkávací centrum „Hnízdo" ve Veletržním paláci. Jeho spoluautorkou a iniciátorkou je také letos Šárka Zahálková. 

Rozpočet festivalu je jako adrenalinový sport. Euforii zchladí realita

Praha /ROZHOVOR/ - S příchodem nového roku je zapotřebí udělat inventarizaci toho starého. Roční inventuru nového divadla, zásadních představení, která se v tomto žánru u nás i v zahraničí zinscenovala, obstarává každoročně festival Malá inventura. Letos tomu bude již potřinácté. Odvážný otvírák odvážné přehlídky obstará ve čtvrtek představení Trumpet in the sky v divadle Archa.

Doma mu tvrdili, že táta je mrtvý. Posléze byl v jeho očích pirátem

Praha /ROZHOVOR/ - Antonín Kratochvíl je světově uznávaný fotograf, mimo jiné držitel čtyř ocenění World Press Photo. Jako mladík odešel v roce 1967 z Československa. Syna Michaela viděl poprvé až v jeho devatenácti letech. Tehdy poflakujícího se rebela vzal pod svá křídla, sedm let spolu jezdili fotit do válečných zón a fotografické řemeslo se také díky Antonínovi vrylo i Michaelovi pod kůži.

Kerestešová se ve svých fotografiích zabývá filozofickým rozměrem bytí

Praha /FOTOGALERIE/ - Životní cyklus, narození, smrt a pobyt na světě „mezi nebem a zemí". Herečka Andrea Kerestešová představuje v únoru a v březnu v Praze svoji fotograficku tvorbu. Na snímcích, které jsou vystaveny v multifunkčním prostoru Ecoart Salon Rolland, vyobrazuje žijící osoby v neobvyklých uměleckých kompozicích.

EXKLUZIVNĚ

Zpěvačka Petra Janů říká: Písničku Už nejsem volná jsem zpívala i na svatbě gayů

Praha /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Před Vánocemi objela zpěvačka Petra Janů společně s kolegyní Věrou Špinarovou vyprodané koncertní turné. Naplněné sály potěšily obě české hudební stálice natolik, že budou se šňůrou vystoupení letos na podzim pokračovat. Za odměnu si Petra Janů po Vánocích vyrazila odpočinout a nasát slunce na tropické Maledivy, podle svých slov si splnila svůj sen, vyrazit mezi svátky do tepla.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT