Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

MIXMEDIA

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

SMART Půjčka více než 10 let pomáhá řešit finanční potřeby českých domácností

Nebankovních poskytovatelů půjček je na českém trhu celá řada. Ne všechny společnosti však poskytují finanční půjčky dle litery zákona. Ne všechny ctí etické kodexy a už vůbec jim nejde o spokojeného a vracejícího se klienta. Jejich hlavním motivem bývá uspokojení vlastních potřeb s vidinou rychlého zisku na úkor méně bonitních klientů.

Víte, které střešní tašky jsou pro vaši střechu nejvhodnější?

Tradiční pálená taška představuje v Česku nejrozšířenější variantu střešní krytiny. Těší se stále velké oblibě navzdory různým jiným alternativám, kterými je dnešní trh zaplaven. A i když se jedná o materiál, který zná lidstvo již více jak 4 000 let, stále umí držet krok s dobou.

Bydlení za Prahou? Ve Slaném o víkendu představí byty a rozdají slevy

Bydlení v zeleni, a přitom v bezprostřední blízkosti Prahy, již není těžko dosažitelným luxusem. O tom chtějí zájemce o rodinné byty přesvědčit na dni otevřených dveří v rezidenčním projektu Viladomy Slaný. V pátek 28. 3. a v sobotu 29. 3. čeká na návštěvníky areálu Na Dolíkách komentovaná prezentace a pro nejrychlejší z nich jsou připraveny až stotisícové slevy.

Soutěž: Vyfoť zajímavost a vyhraj!

Fotografická soutěž o 5 vstupenek do nově otevíraného science centra iQLANDIE v Liberci.

DUREX VYBÍZÍ VŠECHNY, ABY SE V HODINĚ ZEMĚ VZALI ZA RUCE

Praha- Značka Durex, globální lídr a světová jednička v oblasti sexuální pohody, se chystá na oslavy Hodiny Země, které vypuknou v březnu. Vybízíme proto všechny, aby využili této příležitosti a spojili se. Zhasněte přitom všechna světla a vypněte všechny své telefony a notebooky.

Andy-Auta nabízí jako první v Česku dotované úvěry na automobily

Je úplně jedno, zda při koupi auta zaplatíte okamžitě, nebo si na nákup vezmete úvěr. V obou případech bude cena stejná. Taková je podstata revoluční novinky v oblasti prodeje automobilů, která znamená konec předražených úvěrů u bank.

Integrovaná služba pro podnikatele: Efektivní pomoc na evropském trhu

Jako začínající podnikatel s ambicemi vrhnout se do businessu i v zahraničí můžete na své cestě za ziskem narazit na spoustu překážek. Integrovaná služba pro podnikatele na trhu EU se snaží odstranit alespoň některé z nich. Služba slučuje nástroje evropských poradenských sítí, mezi které patří Jednotná kontaktní místa (JKM), Kontaktní místa pro výrobky (ProCoP) a služba pro mimosoudní řešení sporů a problémů při jednání s úřady (SOLVIT).

Terno dále rozšiřuje nabídku čerstvého pečiva

Českobudějovické Terno rozšířilo na začátku února nabídku čerstvého pečiva o nové druhy jemného pečiva.

ODPAD může sloužit dál

Rozhovor s inženýrem Jindřichem Kaucou, předsedou představenstva a obchodně provozním ředitelem CELIO a.s.

7 pádných důvodů, proč nosit funkční termoprádlo

Pojďte se s námi podívat na hlavní výhody termoprádla. Pomůžeme vám pochopit, proč je tak chválené a jeho popularita raketově vzrůstá.

Početí miminka on-line: Video, které musíte vidět!

Co všechno se děje v ženském těle, než se na těhotenském testu objeví dvě čárky? Jak probíhá nejdůležitější životní závod - maraton na vzdálenost 17 cm, v jehož cílové rovince nečekají skandující diváci, ale sám nový život?

Ocásek, plovací blány, srst – to vše patří k vývoji miminka

Fazole, pulec a delfínek – tvary, které na sebe bere miminko, při svém vývoji v matčině bříšku. Jako miminko začíná vypadat již kolem 9. týdne těhotenství. Zajímá vás, jak se v bříšku vyvíjí miminko týden po týdnu? Podívejte se na video!

Strašák těhotných: test na vrozené vývojové vady

Testování miminka na riziko vrozených vývojových vad je zatěžkávací zkouškou pro každou nastávající maminku. Kombinovaný test je systém vyšetření, který pomalu, ale jistě nahrazuje dnes již poněkud zastaralý triple test. Jak to vidí lékařka?

Jak prožít těhotenství bez zbytečných obav?

Jste čerstvě těhotná, hlavou vám víří otázky a vy na ně hledáte odpovědi? Najdete je v elektronických knihách z edice o matce a dítěti, ve kterých se obrázky hýbou a které na vás také mluví. Informace z knížek tak vnímáte více smysly a ze čtení se stává skvělá zábava.

Kulinářská soutěž supermarketů Terno zná své vítěze

Supermarkety Terno ocenily zasílatele vítězných receptů ve velké kulinářské soutěži s kuchařským čarodějem Petrem Stupkou. Své originální recepty mohli soutěžící zasílat v průběhu října a listopadu. Všechny recepty poté v prosinci posoudila odborná komise pod vedením Petra Stupky.

Vojtěch Mynář: Bez evropských fondů se budoucí rozvoj našeho kraje neobejde

Letošní rok je důležitý pro občany Evropské unie ze dvou důvodů. Nejen že se v květnu budou konat volby do Evropského parlamentu (EP), zároveň je to i první rok sedmiletého plánovacího období 2014-2020 pro strukturální fondy EU. Z pozice člena Rozpočtového výboru EP mohu potvrdit, že téma evropských fondů se v Bruselu i nadále hojně diskutují včetně situace v Moravskoslezském kraji.

Kam s dětmi doporučují návštěvu dětských divadelních představení

Server KAM S DĚTMI je encyklopedií pro rodiče kam s dětmi od A-Z. Přinášíme každý den to nejnovější z každého regionu, společně s tipy na výlety, kde vás a vaše děti přivítají s úsměvem.  

Vánoční soutěž Terno zná svého výherce

Supermarkety Terno připravily pro své zákazníky vánoční soutěž, která probíhala od 30. 10. do 24. 12. 2013. Účastníkem soutěže se mohl stát každý zákazník, který v daném období uskutečnil nákup v jakémkoliv supermarketu Terno v minimální hodnotě alespoň 1000 Kč a vhodil vyplněný soutěžní kupón spolu s informací z pokladní účtenky do slosovacího boxu.

Další vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách

Tisková zpráva k realizaci projektu „Podpora dalšího vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách ve Zlínském kraji"

Roman Celý: Rodinné a Senior pasy mohou úspěšně bilancovat

Rok 2013 už se pomalu chýlí ke svému závěru, nastává čas bilancování. Pro náměstka hejtmana Romana Celého, který je zodpovědný za sociální oblast a oblast rodinné politiky v Jihomoravském kraji, to byl rok ve znamení rodiny. Počet rodinných pasů se zvýšil na 117 tisíc, počet senior pasů přesáhl hranici 130 tisíc. Přibylo také spolupracovníků a poskytovatelů slev pro rodiny i seniory. K tomu se uskutečnila řada společných akcí na podporu rodinného života.

Ekolamp rozdělí 120 tisíc v soutěži měst a obcí

Až do 29. prosince mohou česká a moravská města soutěžit o nejhezčí obecní vánoční strom na www.rozsvitimevasevanoce.cz. Soutěž přichystala společnost EKOLAMP, která zajišťuje sběr a recyklaci vysloužilých světelných zdrojů a průmyslových svítidel pro firmy, města i domácnosti.

Zábavná hra pro zvídavé Čechy

Jak dobře vlastně znáte Českou republiku? V této vědomostní hře najdete 2 400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel.

Připijte si na Nový rok pravým šampaňským!

Také patříte mezi milovníky lahodných vín? Ať už dáváte přednost lehčím vínům s nádechem ovoce, či silnějším vínům plným třísloviny, v nové vinotéce ostravského hotelu Mercure Ostrava Center si přijdou na své všichni. Pro ty nejnáročnější jsou zde k objednání i skutečné skvosty vinařství – například exklusivní Margaux Premier Grand Cru Classé Châteu Margaux, jehož kvalitě odpovídá i cena, která se pohybuje kolem 20.000 Kč. No, a pokud byste své blízké rádi překvapili vskutku stylovým novoročním přípitkem, nechybí ani pravé šampaňské znělých značek Piper Heidsieck Brut či Dom Perignon.

Svižná a zábavná hra od Albi: "Znáš mě?"

Znáš mě? je zábavná párty hra, u které se zcela jistě nudit nebudete. Vaším úkolem bude odhadnout, co si myslí Vaši spoluhráči. Znáte jejich oblíbenou filmovou hlášku, oblíbenou skupinu, nebo nejméně oblíbenou domácí práci?

Nová prodejna Trefa v Ledenicích zvyšuje komfort při nakupování

Ve středu 27. 11. 2013 byla po kompletní rekonstrukci otevřena prodejna Trefa v Ledenicích. Prodejna získala rozsáhlými úpravami moderní vzhled a prostory pro rozšíření sortimentní nabídky. Zákazníci si nyní mohou vybírat čerstvé pečivo od pěti regionálních pekařů, saláty, pomazánky a cukrářské výrobky z výrobny lahůdek v Týně 
nad Vltavou.

Cesta k úspěchu nemusí být drahá

Průmyslový design není elitářským uměleckým odvětvím ani tím, co komplikuje a prodražuje výrobu. Správně použitý design je tím, co spojuje firemní strategii s každodenní činností.

Projekt vzdělávání sociálních pracovníků ve Zlínském kraji společnosti Sedukon

Dne 1. 10. 2012 zahájila společnost Sedukon, o.p.s realizaci projektu „Podpora dalšího vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách ve Zlínském kraji", reg.č: CZ.1.01/3.2.03/04.0024. Hlavním cílem tohoto projektu je prostřednictvím rozšíření a prohloubení nabídky dalšího vzdělávání zvýšit kvalitu pracovní síly v oblasti sociálních služeb.

Hrajeme si s Albi: Logická hra Veselá farma

Veselá farma je zábavná logická hra pro 1 hráče. Podle zadání máte za úkol řešit logické úkoly. Veselá farma nabízí k řešení 50 logických úkolů, ve kterých řešíte problém prostoru na vaší farmě.

Začněte Vánoce dobrým skutkem a vyhrajte

Udělejte dobrý skutek pro přírodu a odevzdejte vysloužilou úspornou zářivku do malé sběrné nádoby. Díky tomu totiž právě teď můžete ve vánoční soutěži vyhrát iPad, mobil či foťák!

Města a obce se mohou zapojit do soutěže o nejhezčí vánoční strom

Již potřetí mohou obce a města s nejhezčím vánočním stromkem získat finanční příspěvek na ekologické aktivity, a to díky soutěži s hlasováním na internetu.

Myslete ekologicky i o Vánocích

Nabídka úsporných kompaktních či lineárních zářivek, výbojek a osvětlení na bázi technologie LED je bohatá a pestrá. Vybrat si může každý.

S kily dolů vám pomůže krabičková dieta

Lidé s nadváhou, nemocní s cukrovkou, a také každý, kdo nemá čas se starat o svůj jídelníček. Ti všichni se spoléhají na krabičkovou dietu, kterou zájemcům v jihočeském kraji dodá až domů Zdravestravovani.cz.

Cenová válka: First minute versus Last minute

Vypadá to, že éře oblíbených „last minute dovolených" odzvonilo. Fakta za několik posledních let mluví zcela jasně – zájezdů na poslední chvíli je neustále méně, nenabízí atraktivní destinace,   a co je nejhorší, jsou drahé.

4 podmínky, za kterých budou i levná plastová okna kvalitní

Zvažujete koupi nových plastových oken a nejste si jisti, na co si dát pozor při výběru oken a jak se nejlépe zorientovat v množství slev a akcí, které výrobci plastových oken nabízejí?

Nejvlivnější společností v internetových hrách je opět bet365.com

Operátor, který má sídlo ve městě Stoke-on-Trent (VB), zvítězil v prestižním žebříčku Power 50 nad silnými konkurenty již čtvrtý rok po sobě.

Vítězové letošní soutěže Ekologie v objektivu vyhlášeni

Věda, která pomáhá zlepšovat život, to bylo tématem letošního, devátého ročníku československé soutěže Ekologie v objektivu, jenž si klade za cíl zvýšit zájem veřejnosti o vědu, výzkum a inovace pro udržitelný rozvoj a ochranu přírody. Amatérští i profesionální fotografové z České republiky a ze Slovenska přihlásili do soutěže během necelých dvou měsíců téměř tisícovku snímků.

JAK SE MÁME OBLÉKAT, ABY NÁM V ZIMĚ NEBYLA ZIMA?

Dřív nás babičky cpaly do punčocháčů, svetrů a šusťáků. Z duše jsme to nesnášeli, ale jiná šance dostat se v zimě ven nebyla. Dnes už naštěstí máme outdoorové oblečení a princip tří funkčních vrstev.

Mějte Kartu života. Pomůže vám v nouzi

Chcete mít přehled o svém zdraví? Není vám lhostejné, kolik stálo vaše poslední vyšetření u lékaře či nedávný pobyt v nemocnici? Chcete vědět, jestli lékaři vaší zdravotní pojišťovně hlásí přesně to, jaká vyšetření vám dělají?

Rychlejší internet a ostrý obraz pro Varnsdorf

Zlobí vás doma internet? Vypadne vám signál zrovna při odesílání emailu? Seká se video a ztrácí se obraz při skypování? Je čas přemýšlet o kvalitnějším internetovém připojení. A kvalitnější nemusí znamenat dražší.

Rychlejší internet a ostrý obraz pro Slaný

Zlobí vás doma internet? Vypadne vám signál zrovna při odesílání emailu? Seká se video a ztrácí se obraz při skypování? Je čas přemýšlet o kvalitnějším internetovém připojení. A kvalitnější nemusí znamenat dražší.

ANDY AUTA - nabízí jako první v Česku dvouleté vozy již za cenu 1/3 původní ceny

Také se rozhodujete, zda si koupit nové vozidlo, nebo přeci jen ve vašem životě jsou rozhodující finanční možnosti a zvolíte raději kvalitní ojetý vůz. Zánovní vozidla z ukončeného operativního leasingu představují ideální kompromis mezi novými a ojetými vozy.

Vytvořte logo a vyhrajte!

Příležitost pro studenty grafických škol vyzkoušet si v praxi své dovednosti je tady.

Trenér Jarabinský dá svůj hlas SPOZ

Jozef Jarabinský (69), jeden z nejzkušenějších a nejrespektovanějších fotbalových trenérů nedávné minulosti se rozhodl, že veřejně vyjádří svou podporu Straně práv občanů ZEMANOVCI (SPOZ).

JAK POMOCI KRVETVORBĚ PŘÍRODNÍ CESTOU?

Únava, vyčerpání, pokles tělesné výkonnosti, bledost kůže a sliznic, zadýchávání se při námaze a zrychlená srdeční činnost. Všechny tyto projevy jsou známkou chudokrevnosti, kterou bychom určitě neměli podceňovat a s návštěvou lékaře neměli otálet.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT