Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TOMÁŠ JEŽEK

Tomáš Ježek / Boleslavský deník

Bc. Tomáš Ježek, DiS. (*1984 v Mladé Boleslav). V redakci Boleslavského deníku pracuje od roku 2006. Věnuje se především zpravodajství z krimi oblasti, dále pak životním prostředím a děním v Mladé Boleslavi, Bakově nad Jizerou a Bělé pod Bezdězem.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Chlapec se na Mladoboleslavsku zřítil ze skály, utrpěl vážné zlomeniny

Dneboh - Drábské světničky na Mladoboleslavsku přitahují katastrofy poměrně často. Za krátkou dobu jde už o třetí takový případ. V pondělí se tam ze skály na rozcestí Studený průchod zřítil přibližně dvanáctiletý chlapec.

Čarodějnické ohně si lidé občas pletou se skládkou

Mladoboleslavsko - Pálení vater, které je s posledním dubnem neodmyslitelně spjato i v řadě obcí na Mladoboleslavsku, s sebou kromě romantického posezení u ohně přináší i řadu potíží pro jejich organizátory.

Cyklista zlomil chodkyni na přechodu v Mladé Boleslavi ruku

Mladá Boleslav - Ke střetu cyklisty s jednačtyřicetiletou chodkyní došlo na třídě T. G. Masaryka v Mladé Boleslavi. Žena společně s dalšími lidmi přecházela ulici na světelném přechodu pro chodce ve směru od prodejny Sport. Cyklista od nehody okamžitě ujel. Policisté pátrají po muži na kole i svědcích.

Na ženu za přepážkou namířil pistoli, dostal peníze a pak rychle utekl

Benátky nad Jizerou - Od čtvrtečního odpoledne pátrají kriminalisté z Mladé Boleslavi po pachateli loupežného přepadení pobočky Komerční banky v Benátkách nad Jizerou. Policisté se s prosbou o pomoc obrací také na veřejnost, která by mohla lupiče poznat.

AKTUALIZOVÁNO

Tragédie v Bakově: po střetu vlaku a osobáku zemřeli starší manželé

Bakov nad Jizerou /FOTOGALERIE/ - Dva starší lidé zemřeli ve středu dopoledne na železničním přejezdu v Bakově nad Jizerou na Mladoboleslavsku. S osobním vozidlem Škoda Favorit vjeli na železniční přejezd ve chvíli, kdy tudy projížděl vlak. Ten osobák zcela zdemoloval.

Ženě nalhal, že mu umřel syn. Z bytu jí pak ukradl cenné věci

Mladá Boleslav - Když se 42letá žena z Mladé Boleslavi na internetu seznámila s 41letým mužem z Katusic, zřejmě ani v nejmenším netušila, jaké trápení na ni čeká. „Muž se jevil jako solidní, proto si ho přibližně po měsíci pozvala k sobě domů,“ řekl v úvodu mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav David Schön.

Stačilo jenom zatelefonovat, pak dorazila objednaná droga

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Informace o dealerech drog prověřovali policisté několik měsíců. Pak spadla klec. Během prvních dvou dnů tohoto týdne vyvrcholila práce kriminalistů na dopadení dalších distributorů pervitinu a marihuany.

Seniorka neuhlídala čtyřleté dítě! Nebo to bylo všechno jinak?

Mladá Boleslav - Ztracené malé dítě vyvolalo poprask v Domu s pečovatelskou službou v Mladé Boleslavi. Třiaosmdesátiletá klientka tam totiž hlídala čtyřletou holčičku, která jí utekla. Seniorka vše ihned oznámila pracovnici domu. Ani té se ovšem dítě najít nepodařilo, a tak bylo nutné kontaktovat městské strážníky.

Na Boleslavsko útočí mladý 'nemocniční' podvodník, provádí 'průzkum'

Mladá Boleslav - Podvodníci hledají další způsob, jak se dostat lidem do jejich soukromí. Po tradičních „převlecích“ za odečitatele plynu, elektřiny či vraceče přeplatků za nejrůznější služby zkouší nové triky!

Řada oprav omezí v těchto dnech rychlostní komunikaci R10

Mladoboleslavsko - Jedno omezení za druhým čeká s nástupem jara na motoristy, kteří vyrazí na Mladoboleslavsku po rychlostní komunikaci R10, a to v obou směrech. Na několika místech tak řidiči musí počítat se zdržením, a to kvůli opravě mostu či svodidel.

Prázdné lahve házela skupina mladých lidí ze skály dolů

Mladá Boleslav - Nepříliš vhodnou zábavu si našla trojice lidí v Mladé Boleslavi. Na okraji Radouče popíjeli alkohol a prázdné lahve házeli dolů, směrem k silnici v Podlázkách, spojující Mladou Boleslav s Debří. Na skupinu lidí upozornil boleslavské strážníky jeden z občanů.

Kvůli balíčku v letáku u domu museli evakuovat ubytované seniory

Mnichovo Hradiště - Podezřelý balíček se objevil kousek od vchodu do Domu s pečovatelskou službou v Mnichově Hradišti na Mladoboleslavsku. Nález oznámili kolem poledne policistům strážníci tamní městské policie. Do akce musel být zapojen i policejní pyrotechnik. Nakonec rozbalil dalekohled.

Po čelním střetu dodávky a osobního auta byli zraněni čtyři lidé

Nepřevázka - K vážné nehodě došlo v pátek ráno na silnici I/38 spojující Mladou Boleslav a Nymburk. Podle dosavadního šetření dodávka značky Mercedes, ve které cestovalo pět osob, jela směrem od Mladé Boleslavi a poblíž odbočky na Nepřevázku vyjela do protisměru. Čelně se srazila s protijedoucí Škodou Fabia.

Muž v bankomatu v Mladé Boleslavi našel čtečku platebních karet

Mladá Boleslav - Pár minut před pátou hodinou odpolední se pan Lukáš vydal do bankomatu GE Money bank na náměstí Republiky v Mladé Boleslavi, aby si vybral peníze. V tu chvíli ještě ani netušil, že by o ně mohl hodně rychle přijít. Finance mu nakonec zachránila obrovská obezřetnost!

Za volantem houkajícího hasičského vozu seděl 'mrtvý' řidič

Mladá Boleslav - Blikající a houkající hasičské nákladní auto Volvo s holandskou registrační značkou vyvolalo pozornost na trase mezi Mladou Boleslaví - Hejtmánkou a Bezděčínem. Muž za volantem se ulicemi města řítil doslova jako k ohni.

Kriminalisté dopadli dva brutální vrahy, kteří tělo oběti vhodili do potoka

Bělá pod Bezdězem - Dva muži ve věku padesát a jedenadvacet let, oba z Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku, byli zadrženi a obviněni ze zločinu vraždy spáchané ve spolupachatelství. Muži vraždili v bytě jednoho z obviněných a poté tělo vhodili do koryta potoka.

Silnici u Bakova nad Jizerou zaplavila voda, řidiči ale neustále riskují

Bakov nad Jizerou /FOTOGALERIE/ - Řeka Jizera v Bakově nad Jizerou na Mladoboleslavsku se pohybuje na prvních dvou povodňových stupních. Narozdíl od víkendu zaplavila voda i celou silnici. Dopravní značky nyní zakazují vjezd do tohoto místa, ale motoristé si s tím hlavu ani trochu nelámou.

Lidé na diskotéce se dusili, jedna dívka tam omdlela

Mladá Boleslav - Nepříjemný zážitek si z víkendové diskotéky odnesly desítky návštěvníků. Někdo v sále stříkal slzným plynem. Jedna z účastnic na místě dokonce omdlela.

Silnici u Bakova nad Jizerou začala zaplavovat voda

Bakov nad Jizerou - Před prvním povodňovým stupňem se v Bakově nad Jizerou na Mladoboleslavsku zastavila hladina řeky Jizery. Mezitím se už ale voda začala dostávat na silnici, spojující Bakov nad Jizerou a Malou Bělou.

U Kosmonos zemřel mladý motorkář

Kosmonosy /FOTOGALERIE/ - Mladoboleslavské silnice si během prvních dvou měsíců roku 2012 připisují další smrt. K tragické dopravní nehodě došlo v sobotu kolem půl třetí na silnici 1/38 u Kosmonos.

Internetový podvod stál stovky lidí miliony korun

Mladá Boleslav - Obrovskou sérií podvodů odhalili mladoboleslavští kriminalisté.

Žena se chtěla zabít umrznutím na chodníku

Mladá Boleslav - Netradiční způsob skoncování se životem si zvolila téměř šedesátiletá žena v Mladé Boleslavi. Chtěla umrznout na ledovém chodníku. Vše ale včas zaregistrovala občanka z Krajířovy ulice v Mladé Boleslavi, která ihned kontaktovala strážníky městské policie.

V utopeném autě v Jizeře seděla mrtvá žena

Sojovice /FOTOGALERIE/ - Hrůzný nález zalarmoval záchranné složky u Sojovic na Mladoboleslavsku. V sobotu kolem půl desáté dopoledne objevil náhodný svědek v řece Jizeře osobní auto, které bylo téměř zcela pod hladinou.

Po nárazu auta do mostku na Mladoboleslavsku zemřela žena

Bělá pod Bezdězem /FOTOGALERIE/ - Zcela zničené malé osobní auto, rozdrcený betonový mostek a uvnitř vozu mrtvá žena. Tak to v pondělí před polednem vypadalo na silnici první třídy číslo 38 od České Lípy na Mladou Boleslav.

Vyhodili ho z ubytovny. Tak tam udělal nepořádek

Mladá Boleslav - Hromada věcí zůstala rozházená po chodbě ubytovny v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi. Mohl za to návykovými látkami omámený muž. Ubytovnu navíc odmítal opustit. Zasáhnout tak museli strážníci městské policie.

Komplikovaný požár: budova autodílny lehla popelem

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - Velký požár zasáhl ve středu dopoledne budovu autodílny v Bukovně na Mladoboleslavsku. Jak Boleslavskému deníku řekl přímo na místě velitel zásahu Jiří Zima, požárem byla zasažena téměř celá budova.

Na výlov se přišel podívat i vodník

Dlouhá Lhota - Stovky lidí dorazily v sobotu na výlov rybníka Vorlík u Dlouhé Lhoty na Mladoboleslavsku.

Po výbuchu se zřítil téměř celý dům

Skorkov /FOTOGALERIE/ - Pár minut před šestou hodinou ráno se v obci Skorkov na Mladoboleslavsku ozvala ohlušující rána. V jednom z rodinných domů vybuchla akumulační nádrž a značně poškodila dům, třetina se jej zřítila.

Řidiči se udělalo nevolno, autobus skončil v příkopu

Bratronice /FOTOGALERIE/ - Bylo před osmou hodinou ráno, když ve čtvrtek od Nymburka na Mladou Boleslav jel autobus a v něm šest lidí. Náhle se autobus dostal vpravo mimo vozovku a skončil v příkopu. Na místo musela ihned vyrazit sanitka záchranné služby.

OBRAZEM: Vrby jsou natřené, špinily chodník

Mladá Boleslav - Železné vrby na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi září novotou. Město je nechalo natřít. Jak řekl první náměstek primátora Adolf Beznoska, důvod byl ten, aby na dlažbu nepouštěly rez, která ji značně znečišťuje. „Věřím, že nátěr byl vybrán správně,“ uvedl první náměstek primátora.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT