Právě divize Mulliner stojí za novou edicí Hallmark Series o počtu padesáti kusů. Hlavním poznávacím znakem této edice je charakteristický emblém „Flying B" čnící z kapoty oděný do pravého zlata nebo stříbra a lemovaný nápisem „Commissioned by Mulliner".

Čtěte také: Bugatti začíná s dodávkami úchvatného Chironu. Prohlédněte si první kusy

Vedle luxusního znaku z ušlechtilých kovů má Bentley v rukávu také nová, lesklá kola o průměru 21 palců, na výběr je ze dvou exkluzivních mříží chladiče nebo dvoutónových laků.

Určité změny se pochopitelně odehrály i v interiéru. Dvoubarevná sedadla prošívaná zlatou či stříbrnou nití jsou doplněna o drahé kovy ve dveřních výplních a také o speciální zbarvení palubní desky, které reflektuje lak auta.

Přečtěte si: Brabus Ultimate 125 je vytuněný Smart za absurdní cenu. Stojí jako Porsche

Jelikož je Mulsanne zaměřen především na cestující na zadních sedadlech, je vzadu pochopitelně přítomen veškerý myslitelný luxus.

Látkové záclonky samy jezdí po oknech, každé sedadlo je dovybaveno bederní opěrkou z Alcantary, pro případ deště se ve dveřích nachází deštníky a kdyby bylo třeba, dovybaví Bentley vůz i minibarem.

Plaketa na nástupním prahu potom při každém otevření dveří připomene, že se jedná o limitovanou edici a jeden z pouhých padesáti kusů. Cenu zatím neznáme, ale rozhodně půjde o částku přesahující 10 milionů korun.