Nová generace Bentley Flying Spur sdílí stejnou platformu MSB, jako dvoudveřový Continetal GT a Porsche Panamera. To ale neznamená, že by mělo jít o jinou karosářskou verzi populárního dvoudveřového GT. Bentley ve skutečnosti chce nový Flying Spur od kupé více odlišit a vetknout mu vlastní osobitý styl.

Tesla Roamer
V plánu je Tesla jako karavan. Má šanci být nejrychlejším obytným vozem světa


Nový luxusní sedan dostane hned tři pohonné jednotky. Samozřejmostí je vrcholný 6litrový W12, zlatý střed reprezentuje 4litrový V8 a pro trhy, kde se hlídá každičká gram CO2, jako například v Číně, bude poprvé nabídnut také hybridní pohon 2,9 V6. Verze Speed vrcholného modelu je prý také na pořadu dne, přestože nebyla potvrzena.

První skica nového Flying SpurZdroj: Bentley
 
Exteriér by tedy měl být od odlišnž od toho, jaký znají majitelé Continentalu GT. Zda ti bude platiti také v případě interiéru není jasné, ale vsadili bychom se o boty, že ne. Nicméně kdo by si stěžoval, že?
 
Představen vozu proběhne nejspíše na nějaké prestižní akci, protože Bentley letos v létě oslaví 100 let, takže představení nového Flying Spuru se jeví jako vhodný dárek k jubilejnímu výročí.

V přiloženém videu se můžete podívat na zajížděcí logo Bentley nové generace Flying Spur .

Zdroj: Youtube