Jak bylo zdůrazněno již dříve, interiér modelu Urus má přinášet stejný dojem, jako nabízejí supersportovní modely značky. To znamená futuristický vzhled, spoustu karbonu, „letecké“ přepínače a dokonce rovnou trojici displejů. Jeden se nachází před řidičem, další dva potom pod sebou na zkosené středové konzoli. Sedadla ve vyfoceném testovacím prototypu odívají dva odstíny kůže a také kontrastní prošívání světlou nití.

Pochopitelně nesmí chybět startovací tlačítko pod odklápěcí rudou krytkou nebo nový přepínač šesti jízdních „Anima“ režimů (Anima = duše).

Lamborghini Urus.
Lamborghini Urus odhalilo výkon i zrychlení. Akceleraci předvede brutální

Jsou tu ovšem vidět i prvky jasně odkazující na koncernovou rodinu, tedy na sourozence Bentley Bentayga, Porsche Cayenne a Audi Q7. Například ovladače na volantu jsou stejné jako u Q7 a totéž platí i pro displej přístrojové desky, doplněný stupnicemi na teplotu vody a stav paliva.

Kompletní odhalení Lamborghini Urus je naplánováno na 4. prosince a pod kapotou objevíme dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu 4 litrů, nabízející 650 koní (484 kW) výkonu a 849 Nm točivého momentu. Z nuly na sto vystřelí Urus za 3,7 sekundy a maximální rychlost překročí hranici 300 km/h. Později se na trhu objeví také plug-in hybridní verze se stejným motorem, ovšem umožňující jízdu čistě na elektřinu.