Loni v tuto dobu vypustil Maurizio Reggiani, šéf výzkumu a vývoje, informaci, že Lamborghini přemýšlí o limitované sérii extrémního sportovního vozu, který by nikoliv v podobě konceptu, nýbrž sériového vozu, světu ukázal, jakou technologií Lamborghini disponuje. Podrobností chtivým zástupcům medií však nedal další sebemenší detail, kterého by se zástupci odborné veřejnosti mohli chytnout. Letos se pro britský Autocar více rozpovídal Stefano Domenicali. Ten připustil, že ultra exkluzivní Lamborghini skutečně figuruje na seznamu plánovaných modelů.

Nové Lamborghini by mělo být podobně svérázné, jako dřívější koncepty Centenario a Veneno, což znamená masivní aerodynamický bodykit, naroubovaný s největší pravděpodobností na přepracovaný dvanáctiválcový Aventador v nejvýkonnější podobě.

Nový stroj by se měl stát konkurencí pro nové hypersporty v čele s modely, jako jsou Aston Martin Valkyrie a McLaren Senna.

O tom, kdy by se tento vůz měl objevit, nepadlo ani slovo, ale je opět velmi pravděpodobné, že se tak v blízké budoucnosti nestane. Domenicali uvedl, že trio Huracan, Aventador a Urus má absolutní prioritu a objednávky se jen hrnou. Proto se Lamborghini v nejbližších měsících bude soustředit pouze na stávající nabídku a její speciální edice, jako třeba na otevřenou verzi Aventadoru SVJ.