Navenek lze facelift od dosavadního modelu poznat podle inovovaného předního a zadního nárazníku. Zatímco vpředu přibyly nové lišty do průduchů, vzadu se objevuje nový aerodynamický difuzor. Zadní LED světla mají pozměněnou grafiku a plně LED jsou už ve standardní výbavě i ta přední. Na výběr je také z nových designů kol a dvou nových barev.

Uvnitř vozu se vedle barevných provedení nezměnilo prakticky nic, ovšem místo budíků si lze dopřát digitální přístrojový štít s úhlopříčkou 12,3 palce. Pozměněný je také displej infotainmentu o velikosti 10,25 palce a před řidičem se objevuje volant s dotykovým ovládáním. Standardní výbavou je nyní systém propojení s mobilním telefonem.

Velký pokrok udělala třída C v již zmíněné oblasti asistenčních systémů. Stejně jako třída S a třída E, umí už i menší „céčko“ jezdit v poloautonomním režimu. Tempomat Distronic má lepší radar a umí pracovat s daty z navigace, přepracován je systém aktivního udržování pruhu i nouzového brždění.

Jaké motorizace budou třídu C konkrétně pohánět, to zatím nevíme. Rozhodně však bude stejně jako dosud na výběr z benzínových i dieselových jednotek a také plug-in hybridní ústrojí. Veškeré detaily se dozvíme nejpozději na ženevském autosalonu za pár týdnů.