Současná generace Wrangleru se vyrábí už přes deset let, takže je opravdu na čase staré železo vyměnit za nové.

Podle prvních uniklých fotografií, nebo spíš grafických ilustrací, to ale vypadá, že Jeep nemá v plánu fanoušky jakkoliv šokovat. Stále půjde o starý známý teréňák, který poznáte na míle daleko.

Čtěte také: Toyota Hilux Tonka je velká hračka pro velké kluky

Proti současné generaci lze zahlédnout trochu větší přední nárazník, blinkry v zrcátkách, výdechy vzduchu za předními blatníky a na kapotě, nová zadní světla a mnoho dalších maličkostí.

Termín představení zůstává neznámý

V blatnících by se také měly objevit integrované LED světla, přestože to na těchto fotografiích není úplně zřejmé.

Celkově bude Wrangler vypadat spíš jako evoluce stávající generace. Stále si tak bude držet svůj klasický hranatý vzhled.

Čtěte také: Škoda ukázala koncept Vision E. Jde o kupé-SUV budoucnosti

V nabídce by se měla objevit základní verze, pick-up a kabriolet se stahovací střechou. Ten můžete na fotce vidět s prakticky oddělitelnými dveřmi a masivním ochranným rámem.

O technice uvnitř toho zatím moc nevíme. Mluví se však o zcela nových nápravách, které zajistí stejné terénní schopnosti jako v současné generaci, ale přinesou více komfortu při klasickém cestování.

Kdy se nový Wrangler oficiálně představí, není prozatím jasné. Možná to bude už zanedlouho na autosalonu v New Yorku, mnohem pravděpodobněji však až na podzim v Los Angeles.