O vnějším designu nového Wrangleru jsme se rozepsali už dříve, kdy nás potěšilo zachování původních tvarů a jen lehká stylová modernizace legendárního teréňáku. Uvnitř na druhou stranu přichází změn trochu více.

Architektura palubní desky sice vychází z designu předchozí generace, avšak mnohem rozsáhleji se teď dbalo na použití kvalitnějších materiálů - vnitřek Wrangleru už tedy nevypadá tak lacině jako dříve. Tomu pomáhá i možnost zvolení si lakovaných dílů palubní desky v barvě karoserie nebo třeba i koženého polstrování.

LaFerrari a Fiat Multipla.
OBRAZEM: Známá auta, jak je neznáte. Grafik parádně "smíchal" ikonické vozy

Změnilo se i rozmístění a ergonomie tlačítek na středovém panelu, přičemž na zjednodušení se u novinky moc nehledělo a uvnitř tak najdete vážně pořádnou várku tlačítek a ovladačů všeho druhu. U Jeepu se tak stále hledí na přímočaré ovládání všech potřebných věcí, tudíž je i všechno hned po ruce.

Uprostřed palubky pak byl umístěn větší dotykový displej infotainment systému a podle Jeepu má být nový Wrangler mnohem lépe vybaven, co se týče konektivity se smartphony a dalšími moderními zařízeními. Další menší displej je k teď nalezení i mezi budíky na přístrojové desce.

Kompletní informace o novém Jeepu Wrangler se dozvíme 29. listopadu během premiéry na autosalonu v Los Angeles.