Přesně 295 000 Kč si bude muset připravit v Česku zájemce o základní verzi nového Peugeotu 208. Tento vůz pohání zážehový tříválec 1,2 s výkonem 75 koní a manuální pětistupňovou převodovkou.

Ve výbavě této verze označené jako Like je pak například i manuální klimatizace, rádio se čtyřmi reproduktory, paket bezpečnostních asistentů (včetně nouzového brzdění, hlídání jízdního pruhu, čtení dopravních značek a sledování únavy řidiče), elektrické ovládání předních okének nebo centrální zamykání s dálkovým ovládáním.

Peugeot 208 při prvních jízdách v Portugalsku
Je malý, ale jezdí jako dospělý: První recenze nového Peugeotu 208 ze Slovenska

Mezi dalšími motorizacemi jsou pak ještě další dvě výkonové verze tříválce 1,2, které poskytnou 100 či dokonce 130 koní, případně stokoňový turbodiesel 1,5. Tyto agregáty se však již pojí se šestistupňovou manuální, případně osmistupňovou automatickou převodovkou.

Vybavenější verze vozu jsou označeny Active, Allure nebo GT LIne. Exemplář ve výbavě GT LIne a se stotřicetikoňovou verzí benzinového motoru a automatickou převodovkou pak podle ceníku bez dalších příplatkových prvků vyjde na 538 000 Kč. Součástí jeho výbavy pak jsou například i sedmnáctipalcová hliníková kola, hliníkové pedály, sportovní sedačky automatická klimatizace, 3D digitální sdružený přístrojový panel, multimediální systém se sedmipalcovým dotykovým displejem nebo couvací kamera.