Když Renault v Paříži koncept malého elektrického crossoveru představoval, netajil se, že je zaměřen především na čínský trh. Ovšem tento model nebude vyhrazen pouze pro tamější trh, ale půjde o globální model, který se dostane také do Evropy.
 
Montovat se bude v Číně a jeho výrobu bude mít na starost e-GT New Energy Automotive Co., což je společný projekt Nissanu a automobilky Dongfeng.

Kombík je logicky delší než sedan. Konkrétně mu naměříte 4790 mm a to kvůli pořádnému zadnímu převisu.
Řídili jsme nový Peugeot 508 SW na českých silnicích. Stylovější kombi nenajdete

Designově půjde o podobný automobil, jaký Renault prodává Indii – model Kwid. Přední a zadní část ej pochopitelně více futuristická a propracovanější, ovšem zda se opravdu dostane do výroby v podobě, v jaké ho výrobce prezentoval na domácím autosalonu v Paříži, to se dozvíme až 16. dubna, kdy je naplánované jeho oficiální představení.

Majitelé se mohou těšit na moderní systémy, a to navzdory tomu, že jde o masově zaměřený elektromobilZdroj: Renault
 
Renault zatím nezveřejnil žádné technické informace. Ví se pouze to, že v testovacím cyklu NEDC ujede na elektřinu 250 km, což v reálném provozu bude nějakých 200 km.
 
Francouzi také slibují, že přestože půjde o masově zaměřený elektromobil, majitelé se mohou těšit na všechny moderní prvky výbavy a technologie, na něž jsou zvyklí moderní řidiči. To znamená, že ve výbavě nebude chybět pokročilý infotainment, navigační systém nebo parkovací kamera.