V potemnělých lesích chce fotograf s teleobjektivem zachytit Karoqa ve volné přírodě. Pozorně naslouchá, prohlíží stopy po pneumatikách, a jakmile se Karoq někde mihne mezi stromy, snaží se ulovit alespoň nějaký snímek. Zkrátka podobný postup, jako kdyby se snažil zachytit jednorožce.

Kompletní odhalení Karoqu na konci ovšem nečekejte. Když už je vůz definitivně vystopován, má na sobě stále kompletní maskování, takže není vidět víc, než co odhalili fotografie před několika dny.

Čtěte také: Nové SUV od Škody opravdu nese jméno Karoq. Proč? A co nabídne?

Ani šéfdesignér exteriérů Karl Neuhold, inženýr přes pohonná ústrojí Ondřej Dostál a šéf kompaktní modelové řady František Drábek, kteří mluví na konci videa, neřeknou vlastně nic nového. Padne jen pár slov o krystalických světlometech, ostře řezaných tvarech a o nejsilnějším naftovém motoru 2.0 TDI s výkonem 190 koní (140 kW), který nabízí 400 Nm točivého momentu.

Už teď každopádně víme, že pod karoserií Karoqu nalezneme stejný základ, jako v Seatu Ateca. Oproti odcházejícímu modelu Yeti bude vůz o 16 centimetrů delší a dostane do vínku nové technologie. Jmenovitě třeba digitální přístrojovou desku, ovládání gesty a další vychytávky.

Čtěte také: Přehledně: Jak je na tom nová Škoda Karoq ve srovnání s konkurencí?

Na kompletní odhalení si musíme počkat do 18. května. Právě tehdy se Karoq představí novinářům ve Stockholmu.

Zdroj: Youtube