Jestli v této kouzelné nabídce hledáte nějaký háček, je jich zde hned několik. Celá akce s novou generací Tesly Roadster totiž funguje skrze mobilní aplikaci Tesly.

Už dříve Tesla zákazníkům představila takzvaný „Referral Program“, tedy program doporučení, kdy se snažíte zakoupení některého z modelů Tesly doporučit co nejvíce lidem.

Audi Sport performance parts pro Audi R8 a Audi TT.
Audi nabídne sportovní doplňky pro R8 a TT. Mají zlepšit i jízdní vlastnosti

V podstatě tak zajišťujete automobilce stále nové zákazníky, zatímco vy máte možnost za odměnu obdržet slevy, bonusy a dárky. Čím více nových lidí přesvědčíte o koupi Tesly, tím více můžete získat.

Program funguje skrze mobilní aplikaci Tesly, přičemž nyní se několika úspěšným „doporučovatelům“ objevila možnost získat slevu právě na nadcházející generaci Roadsteru.

Motorový prostor po čištění a před čištěním.
Jak vyčistit motorový prostor, aby vypadal jako nový? Je to docela dřina...

Šťastlivcům, kteří se dostali takto daleko v „Referral Programu“, se otevřela první úroveň, která jim po doporučení pěti nových zákazníků nabídne 10procentní slevu na nový sporťák. V dalších úrovních se pak zvyšují počty doporučení a také výše slevy.

Teoreticky by tedy mohli nejúspěšnější „doporučovatelé“ nakonec dostat Teslu Roadster zcela zdarma, když automobilce najdou celkem 50 nových zákazníků. Instrukce programu tuto možnost dokonce přímo zmiňují.