SUV Ford Kuga je už tři roky nejprodávanějším evropským plug-in hybridem. „Největší změny nové Kugy hledejte na přední masce v kombinaci s novou architekturou světlometů. Designéři obohatili nabídku verzí také o zcela novou s označením Active X. Ta se odlišuje stříbřitými plasty přidanými na spodní část karoserie,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Na celou videorecenzi Fordu Kuga se podívejte zde:

| Video: Youtube

Ford Kuga Matěj otestoval na klikatých okresních cestách a také v terénu. Zaměřil se i na dynamiku vozu s hybridním motorem 2.5 Duratec Hybrid. Jak si auto poradilo s výmoly, kalužemi či přejezdem přes brod uvidíte rovněž v této videorecenzi.

Matěje Myšku například velmi zaujalo elektronicky výsuvné tažné zařízení nebo audiosoustava Bang & Olufsen, která je součástí výbavy Active X, a další prvky.

„Nový Ford Kuga je nadále příjemným a nenáročným SUV a dokáže zaujmout plno zájemců,“ konstatuje závěrem Matěj Myška.

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

Kdo je Matěj Myška

close Matěj Myška info Zdroj: Se svolením TipCars.com zoom_in Matěj Myška Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.