Nová Supra by tedy nemusela být jediným novým řidičským autem, které nás v nejbližší době čeká. O novinkách v rozšíření a ustálení sportovní řady vozů Toyota by měla značka diskutovat již v září.

Modely jako je ostrý hatchback Yaris GRMN, kupé GT86 a chystaná nová generace Supry by tedy patřily do speciální sportovní modelové řady, kterou by mohl v budoucnu doplnit další podobně zaměřený vůz.

Spekuluje se o praktičtější verzi Yarisu GRMN s pětidveřovou karoserií, ale také o nástupci známého sporťáku s motorem uprostřed MR2. Využít by se přitom dal i koncept S-FR představený v roce 2015, jež tehdy vypadal připraven do produkce, ovšem doteď jsme se ho nedočkali.

Volkswagen Arteon.
Emisní aféra Volkswagenu má prvního odsouzeného, inženýr půjde do vezění

Nyní můžeme pouze doufat, že automobilka v září opravdu oznámí práce na novém modelu, který by potěšil řidiče. Otázkou zůstává, zda si novinky v rodině sportovních vozů nechá Toyota striktně pro japonský trh, nebo bychom se jich dočkali i v Evropě.

Každopádně poslední zprávy o nové generaci Supry uvádějí, že představení této novinky by mělo proběhnout na konci října během autosalonu v Tokiu.