Další ročník oblíbené výstavy Dům, tentokrát s označením 2015, odstartuje v Lounech už zítra, v pátek 21. srpna. Hostit ho bude tamní výstaviště na břehu řeky Ohře. Návštěvníci tam opět najdou vše, co nějak souvisí se stavbou, rekonstrukcí nebo zvelebováním obydlí a zahradou.

Brány výstaviště budou otevřené v pátek, sobotu a v neděli vždy od 9 do 17 hodin. Podle organizátorů ze společnosti Diamant Expo má své produkty nebo služby nabízet více než 140 vystavovatelů. Loni si tento veletrh nenechalo ujít 18 758 návštěvníků.

Výstava Dům 2014 v LounechNabídka bude opět tradičně velmi bohatá. Zájemci na výstavišti najdou například řešení problematiky vysušování zdiva, přítomni budou odborníci na sádrokartonové a nátěrové systémy, střešní krytiny, vytápění a tepelná čerpadla, koupelny, okna, dveře, podlahy, komínové systémy a mnoho dalšího. Kdo chce své obydlí spíše jen vybavit či zvelebit, bude si moci vybrat z nabídky bytového textilu, sedacích souprav, postelí nebo řady druhů nábytku, a to včetně zahradního.

Na zahradu ostatně Dům 2015 pamatuje také. K dostání budou zahradnické a zahrádkářské potřeby a mechanizace, květiny, dřeviny, hnojiva a postřiky a nebo kupříkladu bazény.

„Návštěvníci veletrhu budou moci využít slev, které připravují jednotliví vystavovatelé. Navíc jsme opět připravili soutěž, do které vystavovatelé věnovali hodnotné ceny. Každý, kdo vyplní vstupenku a vhodí ji do osudí u vstupu na výstaviště nebo před pavilonem „A", může vyhrát," upozorňuje Irena Spilková z pořádající společnosti.