Přímý přenos debaty:

Levicová koalice Stačilo!, kterou vede europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná, je zatím největším překvapením předvolební kampaně Voleb do Evropského parlamentu, když má podle většiny předvolebních průzkumů z poslední doby téměř jistotu, že se do europarlamentu dostane. A možná získá dokonce i více než jeden mandát z 21, které jsou pro Česko určeny.

Už proto stojí za to se podívat na dnešní předvolební debatu Deníku z Kolína, kterou jsme přenášeli zde na webu a také na facebookových profilech Deník.cz. Hosty byly vedle Kateřiny Konečné i nejznámější levicová česká ekonomka Ilona Švihlíková a také právnička Jana Turoňová. Za Deník se debaty účastnil evropský editor Deníku Luboš Palata.

Předvolební debata před eurovolbami, kterou dnes v Praze uspořádala Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a již on-line přenášel server Deník.cz.
Eurodebata: Emisní povolenky nám škodí, chceme je změnit

Debatu jsme vysílali v rámci série předvolebních setkání s voliči a veřejností, kterou pořádá Deník ve spolupráci s Evropským parlamentem jako součást projektu Evropa v souvislostech.

Další debata bude již příští týden 23. května v Litoměřicích od 17 hodin v kavárně Káva s párou a hostem bude mimo jiné europoslanec za Piráty Mikuláš Peksa. I tuto debatu budeme přenášet na Deníku a našich facebookových profilech a rádi vás přivítáme i v místě konání.

Evropa v souvislostech

Evropa v souvislostechEvropa v souvislostechZdroj: se svolením EU

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií v rámci subvenčního programu Evropského parlamentu v oblasti komunikace. Evropský parlament se nepodílel na jeho přípravě a nenese žádnou odpovědnost za informaci, informace nebo stanoviska vyjádřená v rámci projektu, ani jimi není vázán, neboť za ně v souladu s příslušným právem odpovídají pouze autoři, oslovené osoby, vydavatelé nebo vysílatelé programu. Evropský parlament nemůže být činěn odpovědným ani za přímé nebo nepřímé škody, které mohou vzniknout při realizaci projektu.