Kde chcete zpívat koledy?

Česko zpívá koledy 2018

Česko zpívá koledy už za pár dní

Deštné v Orlických horách - Známé české koledy zazní ve stejnou dobu - 12. prosince od 18 hodin hned na několika místech Rychnovska v rámci projektu Česko zpívá koledy.

Koledy se rozezní letos poprvé i na kladenském náměstí

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Mezi stovkami míst napříč celou republikou, které se ve středu 12. prosince v 18 hodin zapojí do osmého ročníku projektu Deníku s názvem Česko zpívá koledy, se poprvé rozezní i centrum Kladna. Zpívat se bude premiérově před kladenskou radnicí na náměstí Starosta Pavla.

Vánoční koledy si Deníkem zazpívají jen malé obce

Příbramsko /FOTOGALERIE/ - Další ročník předvánoční celorepublikové akce Česko zpívá koledy je tady. Už ve středu 12. prosince, přesně s úderem 18. hodiny, se po celém Česku rozezpívají tisíce zpěváků, kteří si zazpívají pět vybraných koled.

I na Benešovsku si lidé zazpívají koledy a po nich utuží dobré sousedské vztahy

Benešovsko /FOTOGALERIE/ - Také na Benešovsku se daly dohromady sbory neprofesionálních zpěváků, aby se jejich členové společně naladili na přicházející Vánoce. Učiní tak stejně, jako stovky a tisíce lidí z celé České republiky, v jeden den a jeden okamžik - ve středu 12. prosince v 18 hodin.

Česko si brzy zazpívá koledy i na Mělnicku. Ještě se můžete přihlásit

Mělnicko /FOTOGALERIE/ - O Vánocích se hovoří jako o svátcích klidu a míru. Pokud pro vás tedy znamenají stres a shon, pak je možná neslavíte úplně správně. Vždyť Vánoce jsou o setkávání se s bližními, o meditaci, o reflektování.

Česko zazpívá koledy ve středu. Ještě se můžete přihlásit

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Projekt Deníku Česko zpívá koledy ve středu 12. prosince znovu rození náměstí napříč republikou. Pozadu nezůstane ani kutnohorský okres, kde už je do společného zpívání koled přihlášeno deset účastníků. Respektive devět, neboť na Palackého náměstí v Kutné Hoře se dokonce přihlásili dva zájemci.

Česko si zazpívá koledy i na Mladoboleslavsku. Ještě se můžete přihlásit

Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - O Vánocích se hovoří jako o svátcích klidu a míru. Pokud pro vás tedy znamenají stres a shon, pak je možná neslavíte úplně správně. Vždyť Vánoce jsou o setkávání se s bližními, o meditaci, o reflektování.

Česko si brzy zazpívá koledy i na Kolínsku. Ještě se můžete přihlásit

Kolínsko /FOTOGALERIE/ - O Vánocích se hovoří jako o svátcích klidu a míru. Pokud pro vás tedy znamenají stres a shon, pak je možná neslavíte úplně správně. Vždyť Vánoce jsou o setkávání se s bližními, o meditaci, o reflektování.

Vánoční koledy si letos zazpívají lidé na zámku i na obecních návsích

Berounsko /FOTOGALERIE/ - Další ročník předvánoční celorepublikové akce Česko zpívá koledy je tady. Už ve středu 12. prosince, přesně s úderem 18. hodiny, se po celém Česku rozezpívají tisíce zpěváků, kteří si zazpívají pět vybraných koled.

Česko zpívá koledy se stává na Rakovnicku tradicí

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ - Hned na několika místech v okrese Rakovníku ve středu 12. prosince od 18 hodin zazní šest koled v rámci osmého ročníku celorepublikové akce Česko zpívá koledy. Vedle již potvrzených Hořesedel, Krušovic, Řevničova, Rynholce, Čisté, Zavidova a Pavlíkova si pod taktovou Rakovnického deníku zazpívá také Nové Strašecí.

Koledy zazní Nymburskem už ve středu večer

Nymbursko /FOTOGALERIE/ - Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Pásli ovce valaši a další známé koledy zazní už ve středu 12. prosince v 18 hodin na řadě míst napříč Nymburskem.

Koledníci v Novém Bydžově se sejdou u stromečku

Hradecko - Už příští středu se na náměstích a prostranstvích rozezní vánoční písně v rámci akce Česko zpívá koledy.

V Novém Městě nad Metují vystoupí děti ze ZŠ Malecí

Nové Město nad Metují - Známé české koledy se ve středu 12. prosince v 18 hodin rozezní při akci Česko zpívá koledy i na novoměstském Husově náměstí.

Přijďte si s Deníkem zazpívat vánoční písně

Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Pásli ovce valaši a další známé koledy zazní přesně za sedm dní, ve středu 12. prosince v 18 hodin, na řadě míst napříč Valašskem.

Přijďte si zazpívat koledy s Deníkem

Česko zpívá koledy s Deníkem se ve středu 12. prosince v 18.00 hodin zúčastní desetisíce lidí ze všech koutů Česka. Přihlášky prozatím poslali čtenáři z více než 600 míst. Přidávají se i lidé žijící v zahraničí. Zapojí se třeba v německém Mnichově, italském Římě nebo řeckých Athénách.  

Koledy k poslechu

Nesem vám noviny

Narodil se Kristus Pán

Půjdem spolu do betléma

Štědrej večer nastal

Pásli ovce valaši

Vánoce, Vánoce přicházejí

Partneři

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT