Česko si zazpívalo koledy

Děkujeme všem za účast na sedmém ročníku akce Česko zpívá koledy. I letos jsme si společně zazpívali koledy na více než 800 místech po celé ČR i v zahraničí. Přejeme Vám pohodové prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Kde jsme zpívali?

Zobrazit mapu

Česko zpívá koledy 2017

AKTUALIZOVÁNO

VIDEO: Zlínsko si užilo koledy s Deníkem. Podívejte se

FOTOGALERIE/ - Atmosféru kouzelných společných chvil si včera na dvacítce míst v okrese užili lidé na 7. ročníku akce Česko zpívá koledy s Deníkem.

Jihočesko zpívá koledy

Jižní Čechy - Ve středu v 18 hodin budou Jihočeši na 140 místech kraje zpívat pět známých koled. V celé ČR se zpěv ozve na 746 místech. Společně si užijeme krásný advent. 

Chomutovsko ve středu zpívá koledy s Deníkem

Chomutov – Přesně v šest hodin večer se ve středu na patnácti místech okresu Chomutov sejdou lidé při celostátní tradiční akci Česko zpívá koledy.

Ústecko ve středu rozezpívají koledy s Deníkem

Ústecko – Radost z hudby i sváteční atmosféry nás čeká ve středu od 18 hodin na Kostelním náměstí v Ústí. Posedmé se tu koná tradiční adventní program Česko zpívá koledy.

Česko zpívá koledy, tentokrát na šesti místech Jihlavska

Jihlavsko – Na poslední chvíli se do tradiční celorepublikové vánoční akce Česko zpívá koledy zapojil i Stonařov. Na Jihlavsku se tak ve středu 13. prosince ve stejný čas rozezní hned šest míst najednou.

Koledy s Deníkem doprovodí v Třebíči dobročinná výstava obrazů

Třebíčsko - Uličky židovské čtvrti v Třebíči ve středu večer ožijí. Před Zadní synagogou se koná akce regionálních Deníků Česko zpívá koledy. V Třebíči se uskuteční už posedmé a získala si za tu dobu řadu příznivců. Lidé spontánně přicházejí, aby si společně zapěli několik koled a vychutnali si adventní atmosféru.

I na Českolipsku se rozezní koledy. Přidejte se k nám!

Českolipsko – Česko zpívá koledy – tradiční a oblíbené setkání v adventním období pořádají Deníky v ČR proběhne ve středu 13. prosince. 

Deník zve na koledy s Carolou, vítězkou soutěže a Čechomorem!

Liberecko – Už ve středu 13. prosince večer rozezní Liberecko známé koledy. Přidejte se k nám. 

Jablonec zve ke zpívání koled na pěší zóně i se svařákem

Jablonecko, Semilsko – Letos se akce Česko zpívá koledy koná na celostátní úrovni již posedmé. Přidejte se k nám už zítra, ve středu 13. prosince.  

Česko ve středu zpívá koledy. Přijďte také!

Teplicko – Na 746 místech po celé České republice, ale i v zahraničí, kde se přidají krajané, se ve středu v 18 hodin rozezní koledy.

Česko zpívá koledy ve středu spojí Děčínsko

Děčínsko – Už ve středu od 18 hodin rozezpívá každoroční akce Deníku Česko zpívá koledy téměř 800 míst po celé republice.

Zazpívejte si ve středu s Deníkem koledy!

Litoměřicko – Vánoční písně si spolu zazpíváme už ve středu v 18 hodin!

Česko ve středu zpívá koledy. Přijďte také!

Lounsko a Žatecko - V okrese Louny se bude zpívat na 11 místech.

Mostecko ve středu zpívá koledy s Deníkem

Mostecko – Přesně v šest hodin večer se ve středu na rekordních osmnácti místech okresu Most sejde veřejnost při celostátní tradiční akci Česko zpívá koledy.

Koledy budou znít společně na sedmi místech

Havlíčkobrodsko - Ve středu 13. prosince v osmnáct hodin zazní opět společně po celém Česku známé vánoční koledy. Akce vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA Česko zpívá koledy právě dospěla ke svému sedmému vrcholu. Za uplynulých šest let se určitě stala tradicí.

Partneři

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT