Česko si zazpívalo koledy

Děkujeme všem za účast na sedmém ročníku akce Česko zpívá koledy. I letos jsme si společně zazpívali koledy na více než 800 místech po celé ČR i v zahraničí. Přejeme Vám pohodové prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Kde jsme zpívali?

Zobrazit mapu

Česko zpívá koledy 2017

Česko si s námi opět zazpívá koledy. Letos již posedmé

Hradec Králové - Přijďte si s námi 13. prosince zazpívat známé vánoční melodie. Již sedmý ročník oblíbené akce Česko zpívá koledy se stejně jako loni uskuteční v hradeckém nákupním centru Aupark.

Koledy budeme zpívat v OC Galerie s Pramínkem, Písklaty a konzervatoristy

Teplice - Na stovkách míst v celé České republice, ale i v zahraničí, kde se přidají zdejší rodáci, se rozezní ve středu 13. prosince koledy. Do akce Česko zpívá koledy, která se koná už posedmé, se zapojí i Teplicko. Přijďte si je s Deníkem zazpívat také.

Na Kostelním náměstí si letos koledy zazpíváme i s Vypsanou fiXou

Ústí nad Labem - Středa 13. prosince odpoledne bude pro Ústí u OC Forum ve znamení programu Česko zpívá koledy. 

Den, kdy Česko spojí koledy se blíží

Táborsko – Ještě stále je možnost přihlásit svoji obec, pracoviště, hospodu či zájmový spolek k celostátní akci Česko zpívá koledy.

Koledy s Deníkem budou znít společně i na Třebíčsku

Třebíčsko - Už za dva týdny rozezní náměstí po celé zemi vánoční koledy. Na akci Česko zpívá koledy s Deníkem se už přihlásilo více než sto sedmdesát míst v České republice. Z nich dvě desítky na Vysočině.

Prosinec v Pelhřimově: Bára Hrzánová, Josef Vágner i koledy s Deníkem

Pelhřimov – Prosinec v Pelhřimově nabídne bohatý výběr nejen akcí s vánoční tématikou. Těsně před Štědrým dnem přijede také herečka Bára Hrzánová zahrát publiku Hrdého Budžese.

Česko zpívá koledy. Ke zpěvu pod vánočním stromem se přidá i Čechomor

Liberecko – Středa 13. prosince bude letos tím dnem, který propojí stovky zpěváků po celé zemi i v zahraničí. V jeden čas a stejnými koledami.

Koledy spojí celé Česko 13. prosince v 18 hodin

Jindřichohradecko/ANKETA/ – Ani v letošním roce nebude v předvánočním čase chybět oblíbená akce Deníku Česko zpívá koledy.

Koledy spojí 13. prosince celé Jindřichohradecko

Jindřichohradecko - Lidé z již osmadvaceti míst se na Jindřichohradecku připojí k Česko zpívá koledy.

Koledy si na jednom místě zazpívají lidé ze čtyř obcí

Jindřichohradecko – Lidé z již osmadvaceti míst na Jindřichohradecku se 13. prosince sejdou při předvánoční akci Deníku Česko zpívá koledy.

Koledy zazní také v Hamru

Jindřichohradecko - Devětadvacet obcí se již přihlásilo k akci Deníku Česko zpívá koledy.

Výzva na Česko zpívá koledy

Strakonicko - Letošní termín akce Česko zpívá koledy se kvapem blíží – středa 13. prosince od 18 hodin.

Koledy s Deníkem zazpívá také Markéta Konvičková

Už jen necelé tři týdny zbývají do okamžiku, kdy si celé Česko zazpívá koledy s Deníkem. Vše vypukne ve středu 13. prosince v 18 hodin na mnoha místech naší vlasti.

Zpívat budou mladí i moudří

Vodňany - Stejně jako vloni, i letos se sejdou zaměstnanci se svými klienty Seniorského domu ve Vodňanech ke společnému zpívání vánočních koled.

Česko zpívá koledy 2017 se rozezní také na Písecku

Písecko - Tradice se musejí dodržovat, a tak i v letošním roce se sejdeme na náměstích českých měst a obcí a zazpíváme si koledy.

Partneři

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT