DinoPark dále nově nabízí i dva Polacanthy, obrněné druhohorní býložravce a dvě mláďata Triceratopse, která doplní jejich maminku.

Unikátem světového významu, který můžete v DinoParku zhlédnout, je živá druhohorní rostlina Wollemia Nobilis. Tento strom, druh pravěké borovice, byl objeven před devatenácti lety v počtu pouhých 39 exemplářů v australské divočině. Pro botanika je setkání s touto borovicí to, co pro biologa setkání se skutečným, živým dinosaurem. Rostlina žila na Zemi před 175 miliony lety.

DinoPark najdete na střeše OC Galerie Harfa vedle O2 arény ve Vysočanech a navštívit jej můžete každý den od 9 do 20 hodin, přičemž poslední vstup je od 19 hodin. Dospělí za vstup zaplatí 150 Kč, děti od 3 do 15 let 100 Kč, dospělí ZTP 100 Kč. Vstup zdarma mají děti do 3 let a děti ZTP. Můžete také využít permanentek nebo rodinného vstupného. V ceně je vstup do „4D kina" umístěného ve druhém podlaží OC Galerie Harfa za DinoShopem, kde se můžete podívat na krátký film „Triceratops", dobrodružství malého mláděte, které doprovodíte od jeho dětství až po dospělost, kdy si založí vlastní rodinu.