Přesně takhle může vypadat i vaše exotická dovolená. A můžete si ji užít za výjimečné ceny a se slevami úplně pro každého. Třeba s CK Blue Style.

„Před pár dny jsme spustili prodej Exotika 2021/22, kde jsme se zaměřili především na dostupnost jak místní, tak cenovou. Podzim i zima mohou být dlouhé, tak proč si je nezkrátit teplem a sluncem v exotických destinacích, kde sníh neznají,” říká mluvčí CK Ilona Topolová.

V rámci nabídek First minute nabízí právě CK Blue Style spoustu výhod, jako třeba nízkou zálohu, děti zcela zdarma i velice zajímavé slevy pro dospělé.

Ve výčtu exotických destinací bývá velký zájem třeba o Spojené arabské emiráty, které okouzlí průzračným mořem, plážemi s jemným pískem, tradiční arabskou kulturou, ale také kontrasty, které jinde neuvidíte. Zažít lze vše od drsných hor a písečných dun přes bílé pláže a zelené oázy až po luxusní obchodní centra budoucnosti.

„Spojené Arabské Emiráty jsou místem, kde můžete zažít vlastně cokoliv jen chcete,“ podotýká Ilona Topolová.

Mezi další oblíbenou destinaci patří v podzimních i zimních měsících Egypt. Tato africká země je oblíbená jak v létě, a to především pro rodiny s dětmi kvůli velice teplému moři, tak v zimě, kdy zde panují příjemné teploty kolem 25 stupňů Celsia. Turisté tak využívají možnosti cestování a objevů.

„Údolí králů, pyramidy v Gíze i další atraktivity Egypta jsou v zimních měsících mnohem volnější než v plné letní sezóně. Naši klienti tak mnohem vice využívají nabízených výletů, které kombinují s odpočinkem u bazénů nebo na pláži,” vysvětluje Ilona Topolová.

V posledním roce se staly obrovským hitem Maledivy. Tyto korálové ostrovy jsou pokryty palmovými háji, lemovány písčitými plážemi i průzračnými lagunami. Pozitivní zprávou je, že už dávno nejde o destinaci určenou výhradně pro společenskou smetánku. Ceny zájezdů na Maledivy jsou totiž oproti minulosti často až překvapivě nízké.

„Maledivy tento rok zažily obrovský boom a jsme přesvědčeni, že zájem o tuto lukrativní destinaci bude i nadále pokračovat. Nabídku jsme rozšířili o několik nových hotelů a klienti tedy budou mít rozhodně z čeho vybírat,“ dodala Ilona Topolová z CK Blue Style, která má v nabídce také magické Seychely, divoký ráj zvaný Keňa i tropický ostrov Mauricius.

Tip odborníka:  

Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style

Hotel Albatros Sea World 5*, Marsa Alam, Egypt 

Vítejte na prahu podmořského ráje, užijte si pravé potápěčské dobrodružství, odpočívejte na plážích nebo si jen tak vychutnejte místní atmosféru. To vše v krásném, čistém hotelu, který je součástí známého řetězce Pickalbatros Hotels.

Je zde nádherná písečná pláž a k tomu celkem sedmnáct bazénů. Odpočinek a objevování podmořského světa zde můžete kombinovat například s plážovým volejbalem nebo stolním tenisem.

Navíc ochutnáte výbornou kuchyni a zažijete ten nejlepší servis. Lákavé, že?…