První přípravy na novou sezónu začaly na ledovci už v září. Příznivá změna počasí z posledních dnů, která kromě ochlazení přinesla i dlouho očekávané sněžení, všechno urychlila.

„Od středy pracuje technické zasněžování na plné obrátky, chceme vytvořit perfektní podmínky a připravit sjezdovky na skvělou lyžovačku. Doufáme, že počasí nám bude přát a přidá se i přírodním sněhem,“ uvedl ředitel střediska Stefan Klotz.

Otevření sjezdovek připravují na ledovci ve čtvrtek 14. října 2021. Kromě toho připravuje středisko na 28. října i slavnostní opening spojený s atraktivním doprovodným programem.

Alpské středisko Mölltaler Gletscher se nachází v pohoří Hohe Tauern a jeho nejvyšší bod je v nadmořské výšce 3122m n.m. Díky kvalitním podmínkám je Mölltal oblíbeným místem přípravy lyžařských reprezentací z celé Evropy.

Jeho důležitým benefitem je fakt, že lyžovačku nabízí i v době, kdy ostatní střediska na Slovensku, v České republice, Polsku nebo Rakousku sezónu už dávno skončila nebo ještě ani nezačala.

Nejvýhodnější způsob, jak si užít lyžovačku ve středisku Mölltaler Gletscher, představuje sezónní skipas Chytrá sezónka PREMIUM.

Ostatní lyžaři mohou na úvod sezóny využít limitovanou nabídku denních skipasů za 22.-EUR. Speciální říjnová nabídka bude k dispozici pouze online na www.gopass.travel. Vždy aktuální informace ze střediska Mölltaler Gletscher jsou k dispozici na webu https://www.moelltaler-gletscher.at/ a na sociálních sítích Instagram @molltalergletscher a Facebook @moelltaler.gletscher. 

Mölltaler Gletscher