Minulý týden v Hodoníně opět hostoval legendární mezinárodní Cirkus Humberto. Zájem byl obrovský a devět představení bylo vyprodaných. I přesto Humberto nezapomněl pozvat děti z Dětského domova Hodonín. Oboustranná radost byla patrná.

Nový program s názvem Bez limitu nabízí, kromě vystoupení známých indických slonic Sharon a Baby, arabských hřebců, medvěda Míši, afrických zeber, velbloudů, lam, královských pudlů, také vystoupení nových artistů na vzdušné spirále, válečcích, hrazdě a popruzích, tanec Hula Hoop, horizontální žonglování a nechybí ani kolo smrti a skvělý klaun Mr. Chap, který vykouzlí úsměv na každé tváři.

„Mile nás překvapilo, že si nás po dvou letech lidé v Hodoníně pamatovali a říkali, že se na nás těšili. Cítili jsme lásku, že jsme tu vítáni a publikum skvěle reagovalo na jednotlivá vystoupení,“ nešetří chválou mluvčí Cirkusu Humberto Jaromír Pavlík.

Opavská Zemědělka pořádala Den mláďat, duben 2024
Den mláďat v Opavě lákal na zvířata i pestrý program. Podívejte se

Novinkou v Humbertu je také nová profesionální choreografka, která představení uceluje a propojuje jednotlivé prvky, což je směr, kterým by se Cirkus Humberto chtěl vydat i do budoucna.

„Ačkoliv se i Cirkus Humberto modernizuje a vyvíjí, o vystoupení zvířat diváci nikdy nepřijdou. Snažíme se inspirovat u našich západních kolegů, v zemích, kde cirkusová tradice soukromých cirkusů nebyla přerušena jako za komunismu u nás. Stále máme tedy co dohánět, ale určitě se nemáme už teď zač stydět,“ doplňuje Pavlík. Do Hodonína se Humberto těší opět za dva roky se zcela novou show.

Děkujeme za příspěvek.