Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Asi 95.000 seniorů požádalo o zvýšení důchodu za práci v penzi

Asi 95.000 seniorů požádalo o zvýšení důchodu za práci v penzi

Praha - Zhruba 95.000 seniorů a seniorek si požádalo o zvýšení důchodu za to, že v penzi pracovali. Důchod pobírali při zaměstnání. Většina z nich přidáno dostala. Jen letos v prvním pololetí žádost o přidání podalo kolem 22.000 starobních důchodců a důchodkyň, informovala mluvčí České správy sociálního zabezpečení Jana Buraňová.

Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 7 PŘÍSPĚVKŮ

Žádné zvyšování důchodů.
Nezaregistrový uživatel 23.8.2013 reagovat
Z čeho by pak chudá církev dostala odklepnuté miliardy korun ? Že jste, vy bando důchodcovská, ateisti.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Pořád si tak nějak myslím,
že důchodci by si měli užívat důchodu a pracovat by měli spíše mladí. Z článku vyplývá, že téměř 100 tisíc pracovních míst zabírají důchodci. Howg
Ověřeno
Re: Pořád si tak nějak myslím,
To by se těm mladým muselo chtít do práce...., oni přeci za 15 000 po škole nebo vyučení nebudou pracovat ....
Ověřeno
Pořád si tak nějak myslím, že
Fízláci, lampasáci, kádrováci, práskači, milicionáři, komouši a spousta dalších parazitů se podívají na své ruce a řeknou: "Ručičky moje, vy pracovat nebudete, to vám slibuji." Takže pro důchodce zbývá spousta práce.
Ověřeno
Mladi ti nebudou delat ani za 30 000 korun jsou toti strasne liny.
Ověřeno
Ty chytroline a proc musi tech 100 000 duchodcu pracovat protoze maji dost maly duchod jsou sami a zte almuzny co dostanou maji co delat aby se vubec uzivili a nepisi do vetru jsem sama duchod mam pouhych 9400 a po zaplaceni sipa mi zbude pouhych 2200 korun na vsechno na debilni poplatky u lekare,jidlo ,zeleninu a ovoce a na obleceni mi uz vubec nic nezbyde ale vy mladi to nepochopite vy uz zijete v teto dobe kdy jsou platy 10 krat vetsi nez byli pred rokem 1989 .Ano napisete mi ze je vsechno drahe ze musite platit hypoteku na byt ze nemate jistou praci to vam nebere ale co vam beru ze se v roce 1989 nemelo cinkat klicemi a tomuto bordelu by mozna nedoslo.
Ověřeno
podle
Podle me by to meli dostat vsichni kteri pracovali pred rokem 1989 a jde o rocniky 1954 a starsi uz proto ze v teto dobe byli dost male platy nez jsou ted a ve finale dostavame dost nizke duchody a zivotni uroven se hodne zhorsila.
Ověřeno

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>