Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Hrozba terorismu: V Rotterdamu zrušili koncert, našli auto s plynovými lahvemi

Hrozba terorismu: V Rotterdamu zrušili koncert, našli auto s plynovými lahvemi

Nizozemská policie se dnes rozhodla zrušit kvůli teroristické hrozbě koncert americké rockové skupiny Allah-Las v Rotterdamu. Nedaleko místa konání se totiž našla dodávka se španělskou poznávací značkou. V ní byly plynové bomby.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

nn
Jan Měchura (18738) 24.8.2017 reagovat
https://www.youtube.com/watch?v=yXh8agLuLaw
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
VŠECHNY MUSLIMY DO INTERNAČNÍCH TÁBORŮ - bez výjimky, bez ohledu na národnost!
Antii Hansen (18689) 24.8.2017 reagovat
Je nezbytné následovat příkladu USA, kde po náletu na Pearl Harbour dne 7.12.1941 (8.12.41 v Japonsku), sice"až"po 19.2.1942 (vinou váhání pana presidenta Roosevelta) začali přesouvat do internačních táborů ve vnitrozemí USA cca 110.000 obyvatel západního pobřeží japonské národnosti (bez ohledu na státní příslušnost)! Byli nuceni opustit své domovy a živnosti - i když 62 % tvořili občané USA, kteří se většinou v zemi již narodili. Důvod bylo přesvědčení, že lidé japonského původu mohou Japonsku napomáhat!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: VŠECHNY MUSLIMY DO INTERNAČNÍCH TÁBORŮ - bez výjimky, bez ohledu na národnost!
Antii Hansen (18689) 24.8.2017 reagovat
VÝZNAMNÝM PRECEDENTEM internace etnických Japonců do vnitrozemí USA se stala SKUTEČNOST - ŽE INFORMACE O US-NAVY NA PEARL HARBOUR PŘEDÁVAL A NA NAVÁDĚNÍ JAPONSKÝCH LETADEL SE AKTIVNĚ PODÍLEL na Havaji usídlený J.A.P.O.N.E.C - i když obdržel dlouho před válkou občanství USA! Útok bez vyhlášení války Američany sjednotil nebývalým způsobem. Všichni nyní chtěli válku a chtěli její jednoznačný konec – úplnou a bezpodmínečnou kapitulaci Japonska.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT