Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Pohledem Stanislava Šulce: Revoluce zažehnána

Pohledem Stanislava Šulce: Revoluce zažehnána

Zaplať pánbůh za Evropskou unii a globalizaci! To by si měl říct každý, koho zajímá cena chleba. A to, přiznejme si, je skoro každý z nás. Statistici začali zveřejňovat první odhady letošní sklizně a k nepříjemným zprávám o pomrzlém ovoci se přidala i nižší úroda základních obilovin. Těch letos  u nás vyroste o desetinu méně než loni.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 5 PŘÍSPĚVKŮ

Že je bezcelní výměna zboží v rámci EU obrovskou výhodou je nezpochybnitelný fakt.
Viktor Náprstek (18674) 11.7.2017 reagovat
Pro Českou Republiku která je na exportu závislá a má v rámci EU kladnou obchodní bilanci je to víc než důležité. Ale u potravin je to trochu problém. Neúroda a přírodní kalamity zpravidla nepostihuje jen českou kotlinu ale i země okolní. A dovoz zemědělských surovin i potravin ze vzdálenějších zemí (které nedostatku využijí a zvýší ceny) znamená zdražení i pro naše spotřebitele. Náprstek Viktor
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Eurohujerská EU je hlavním strůjcem likvidace potravinové sobestačnosti naší republiky.
siroky molik (30238) 11.7.2017 reagovat
Pod kuratelou EU a domácích přisluhovačů byla zlikvidována celá zemědělská odvětví, stali jsme se importérem nekvalitních potravin, resp. jakýmsi odpadkovým košem EU. Drzost a smělost bruselských eurohujerů a jejich spojenců v Berlíně a v Paříži graduje, nyní nás chtějí úplně podřídit své chorobné libovůli, podvodným merkelovským migračním kvótám, zájmům zemědělců zejména Francie atd. Pro macechu EU jsme ušmudlanou popelkou.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Eurohujerská EU je hlavním strůjcem likvidace potravinové sobestačnosti naší republiky.
Viktor Náprstek (18674) 11.7.2017 reagovat
I tak se to dá vidět. JENŽE v obchodech je našich (tedy většinou Babišových) potravin naprostá většina a na polích roste to co se našim zemědělcům vyplácí (tedy Babišova řepka). Jestli vás někdo (tedy Merkelová) nutí kupovat Polské šmejdy nekupujte je. Obchod může nabízet jen to co sirocí molici kupují. Bez sirokych moliků by obchod zkrachoval nebo musel nabízet jen Kosteleckou (tedy Babišovu) kvalitu. Náprstek Viktor
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Dovoz
Vávra aleš (18868) 15.7.2017 reagovat
Neúroda a sucho bylo i v r.1947. Tehdy nám obilí dodal SSSR. Prý se jednalo o reexport, nevím v každém případě to bylo před únorem.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Dovoz
Ivan Satori (32609) 16.7.2017 reagovat
Přesně tak - to bylo před Únorem. Podle lidové moudrosti, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT