Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Senátor McCain ve svém projevu varoval USA před falešným nacionalismem

Senátor McCain ve svém projevu varoval USA před falešným nacionalismem

Dřívější republikánský kandidát na prezidenta Spojených států amerických, senátor John McCain, obdržel v pondělí prestižní ocenění, Medaili Svobody. Ve svém projevu pak varoval USA před „falešným nacionalismem“. Ocenění vydává Národní centrum ústavy ve Filadelfii. Arizonskému senátorovi byla udělena dřívějším Viceprezidentem Joem Bidenem za jeho „životní obětování a službu“.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

MEKÁJŇOVÁ KONFÚZIA U.S. ŠOVINÍZMA A RASÍZMA ZA PRAVÉ VLÁSTENECTVO: "USA SA NESMÚ BÁŤ VIESŤ SVET A OPUSTIŤ IDEÁLY, KTORÝMI SVET VYĽEPŠOVALY, NECHAŤ SA ODSUNÚŤ NA INÚ NEŽ PŔVU POZÍCIU..."
Martin Procházka (37687) 17.10.2017 reagovat
NUŽ Z TAKÝM PRESVEDČENÍM O VLASTNÉJ VÝLUČNOSTI A VYVOĽENOSTI PREZRETEĽNOSŤÚ KU VEDENÍ SVETA UŽ TU BOLI NACISTI A KOMUNISTI!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: MEKÁJŇOVÁ KONFÚZIA U.S. ŠOVINÍZMA A RASÍZMA ZA PRAVÉ VLÁSTENECTVO: "USA SA NESMÚ BÁŤ VIESŤ SVET A OPUSTIŤ IDEÁLY, KTORÝMI SVET VYĽEPŠOVALY, NECHAŤ SA ODSUNÚŤ NA INÚ NEŽ PŔVU POZÍCIU..."
Martin Procházka (37687) 17.10.2017 reagovat
Aľe zaujímavé je, že U.S.A. majú tento "pocit vyvoľenosti a výľučnosti" zakódovaný už v zákľadných štátotvorných dokuménťoch od dob vzniku ángľosaxkých kolónií, ľebo tam utiekali príslušníci tých našiaĺenejších púritáňskych denominácií transponujúci na seba bíblickú ídeu "vyvoľeného národa"... No a toto rasistické sebevyvyšovanie sa nemohlo neprejaviť aj v štátnej ideológii USA v momente ích vzniku a tŕva do dnešného dňa.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Asi tak
Zdeněk Urban (38077) 17.10.2017 reagovat
Netušil jsem že ten nádor co má je tak velký
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Proboha
venkov 4ever (37754) 17.10.2017 reagovat
Kde Sörös takovou chamraď sbírá...
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>