Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Úřadu německého prezidenta se ujal Frank-Walter Steinmeier

Úřadu německého prezidenta se ujal Frank-Walter Steinmeier

Úřadu německého prezidenta se dnes ujal bývalý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier. Jedenašedesátiletý sociální demokrat v převážně reprezentativní funkci vystřídal Joachima Gaucka, který se rozhodl nekandidovat do dalšího pětiletého období.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

ŠTÁJNMAJÉR? TOP JE TEN HOCHŠATAPLĚR, ČO NA NANUKOVYČOVI VYĽÚDIL NEČINNOSŤ PROTI MAJDÁNSKYM TERORISTOM A V MOMENTE ŠTÁTNEHO PREVRATU JEHO TELEFÓNNA SLÚŽBA PRESTALA BRAŤ NANUKOVIČOVÉ TELEFÓNY
Martin Procházka (18802) 19.3.2017 reagovat
ŠTÁJNMAJÉRKO OPRGANOIZOVAL VÝCVIK A POUŽITIE POĽSKO-LITOVSKÝCH SNÁJPEROV - PROVOKATÉROV, ČO KRÁGĽOVALI MAJDÁNSKYCH DEMONŠTRANTOV POD LEGENDů STREĽBY ÚDAJNÝCH NANUKOVIČOVÁCH POLICISTOV. § NUŽ V NEMCOCH SA EVIDENTNE PREBUDILI STARÉ INŠTÍNKTY, KEĎ SI DO ČELA ŠTÁTU STAVAJÚ VÁĽEČNÝCH ZLOČINCOV!
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Jako ministr zahraničí podporoval Steinmaier na Urajině banderovce, tak to je ten pravý....
Nečas (ex) Petr (18733) 19.3.2017 reagovat
Jsou země, kde už je jedno kdo vyhraje volby, protože se blíží tvrdá ruka Islámu. Švédsko, Francie , Belgie, Holandsko a přibližuje se Německo. Takže at je kdokoli premiér, prezidnet, za nedlouho to bude stejně Mohamed a obyčejný lid si bude sypat popel na hlavu, kam až to nechali dojít. Stačí jedna ekonomická krize a budou nepokoje z obou stran !! Nenechme si takhle zničit naši zemi, předejme ji dětem, at si hospodaří ony ....Jsem pro referendum o vystoupení z EU....
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
O NEBETYČNEJ NAIVITE ĽUDÍ, KTORÍ SI AJ PO VSTUPE ÍCH KRAJÍN DO SPOĽOČNÉHO "ŠENGÉNSKEHO PRIESTORU" EU MYSLIA, ŽE EŠTE EGZISTUJE DÁČO AKO "ÍCH ZEM"
Martin Procházka (18802) 19.3.2017 reagovat
VSTUPOM DO "ŠENGÉNA" EU ZMIZLY POSLEDNÉ NÁZNAKY TERITORIÁĽNEJ SUVERENITY ŠTÁTOV, TIE DESIATKY MILIÓŇOV PRIVANDROVAĽCOV Z FRÁNCIE, HOLÁNDSKA, BELGIE, ITÁLIE NEMECKA... SI MÔŽU V ŠENGÉNSKOM PRIESTORE ROBIŤ ČO CHCÚ... HNÚPKOVIA, ČO STE SA NECHALI ZBĹBNÚŤ PAVĽOM BÓBKOM KU HLASOVANÍ O VSTUPU DO EU, MÔŽETE ÍSŤ PODAŤ STAŽNISŤ NA CINTORÍNNU SPRÁVU DO OĽŠIAN...
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT