Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Všechny děti nebudou násilím posílány do běžných škol, slibuje ministryně

Všechny děti nebudou násilím posílány do běžných škol, slibuje ministryně

Praha - Změny v pravidlech pro společné vzdělávání, které nastanou do září, neznamenají násilné posílání všech dětí do běžných škol. V dnešním otevřeném dopise tak rodiče uklidňuje ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Reaguje mimo jiné na informace deníku Blesk, který zveřejnil příběh třináctiletého handicapovaného dítěte, jehož matka se obává nuceného přestupu do běžné školy.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 5 PŘÍSPĚVKŮ

Výroba vítačů pojede na plné obrátky...
Vojta Josef (18649) 13.2.2016 reagovat
Valachová je dobře pomatená...
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Re: Výroba vítačů pojede na plné obrátky...
Planeta opic (19523) 13.2.2016 reagovat
Dělá vědu ze základního práva - školní docházka je v ČR povinná ze zákona. Jak prosté... ale ona musí do všeho rýpat aby si jí zřejmě někdo všímal. Tito ideologicky deformovaní politici rádi všechno rozvrtají, aby pak dokazovali vlastní nepostradatelnost a důležitost. Polovině zaměstnanců školství by slušela fronata před pracákem... včetně Valachové.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Proč ne všechny, když to bylo přikázáno z Bruselu a ten je nejchtřejší.
Rytíř Zblaníku (15444) 13.2.2016 reagovat
Bruselští paraziti přeci potřebují zpomalit vdělávací proces a ten jde snadno dosáhnout tím, že nadaného jedince podadíme vedle částečně retardovaného a výsledek se dostaví do pár týdnů.
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
totalita
Johana 1 Zarku (23775) 13.2.2016 reagovat
Paní ministryně musí odstoupit včetně celé této vlády. TOTALITA SE Nám vratila vudčí ulohu hraje Klement Gotwald /ZEMAN/ . Ten si jen hoví!!! SOCIALISTe to jinak neumí. w.svobodneforum.cz
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.
Pokuď paní ministryně ještě nepochopila, že úroveň výuky ve kterékoli třídě kterékoli (nejen základní) školy je dána úrovní nejslabšího žáka,
Antii Hansen (18689) 13.2.2016 reagovat
kterému musí být zprostředkovány vědomosti na jeho úrovni, tak je to smutné. Inkluse intelektově slabších mi však vadí méně, než odpor ke třídám, ve kterých by byli především intelektuálně elitní žáci, které by ti slabší nebrzdili ve vývoji vzdělání. Už dlouhodobý odpor ke vzdělávacím institucím typu víceletých gymnasií ze strany ČSSD je pro každého intelektuála frustrující. Takže - elita národa vzejde jen a pouze ze škol privátních, které si své žáky vybírají a žáci si vzdělání, které si platí, i váží!
Ověřeno
Příspěvek jsme ověřili a neporušuje naše Podmínky používání.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>