Návštěvníkům se nejvíce líbila hra Peklo v hotelu Westminster Roberta Bellana. Odborníci se nemohli podle slov Martina Nevyjela, šéfredaktora Deníků střední a východní Moravy a předsedy poroty, dlouho rozhodnout, po dlouhé debatě vybrali Svatbu Anny Petrželkové.

„Mám roli Margaret moc ráda a děkuju za důvěru, že tuto úlohu zvládnu," nechala se po udělení cen slyšet Jitka Josková. Její neméně úspěšný kolega Tomáš Šulaj s pousmáním přiznal, že roli Bricka, také z Kočky na rozpálené plechové střeše, poctivě cvičil (Brick celé představení pije alkohol – pozn. aut.) Jednu z cen udělují i sami divadelníci. Tu letos získal Petr Gablas za hudbu k Nezbedné pohádce. Přiznal, že čím je starší, tím má pohádky radši.

„Derniéra Kočky na rozpálené plechové střeše, za kterou herci získali ceny, je už vyprodaná, proto se uskuteční ještě jedna, a to 4. dubna," upozornil návštěvníky plesu končící ředitel Slováckého divadla Igor Stránský.

Právě jemu byl věnovaný hlavní program večera nazvaný Neschváleno ředitelem! Divadelníci v něm zrekapitulovali 25 let Igora Stránského ve Slováckém divadle. Během večera zazněly písně z muzikálů, které mohli diváci vidět v hradišťském divadle a jako zpěvák se představil i samotný ředitel.

Známé hity během večera předvedl skoro kompletní herecký ansábl, u mikrofonu se vystřídali například Pavlína Hejcmanová, Anna Pospíchalová, Klára Vojtková, Alžběta Kynclová i David Macháček nebo Tomáš Šulaj.

Tancechtivé návštěvníky na parket pozval Prestige Symphony Orchestra a skupina Benny Q. V malém sále si mohli vyznavači trochu jiného žánru užít Cimbálovou muzika Jaroslava Čecha. Na stejném místě byla k ochutnání i vína ze Šlechtitelské stanice vinařské z Polešovic.