Důležitá je i dobrá cena nemovitosti. Simon totiž píše první knihu a nevydělává a Flic je těhotná. Mladý pár však netuší, že nemovitost je stále „obývána" tragicky zesnulými původními majiteli, kteří prozatím vyštvali všechny nájemníky, aby měli klid…

To je nástin děje romantické komedie Pam Valentine Láska mezi nebem a zemí v podání ochotnického Divadla Devítka, které ji uvede v pátek v DK Akord v Ostravě-Zábřehu od 19 hodin.

Ostrava Mladí manželé Simon a Flic se nastěhují do domu po nedávno zesnulém slavném spisovateli Jacku Cameronovi a jeho ženě Susie, kteří se utopili při vyjížďce na jezeře. Simon doufá, že ho zde třeba políbí stejná múza jako jeho předchůdce. Důležitá je i dobrá cena nemovitosti. Simon totiž píše první knihu a nevydělává a Flic je těhotná. Mladý pár však netuší, že nemovitost je stále „obývána" tragicky zesnulými původními majiteli, kteří prozatím vyštvali všechny nájemníky, aby měli klid… To je nástin děje romantické komedie Pam Valentine Láska mezi nebem a zemí v podání ochotnického Divadla Devítka, které ji uvede v pátek v DK Akord v Ostravě-Zábřehu od 19 hodin.

V režii Petra Rady hrají Marcel Stejskal, Iveta Šitavancová, René Ivanský, Jaroslava Syslová, Štěpán Rendla, Zdeňka Kulová, Pavla Hanulíková Glistová.

Láska mezi nebem a zemí je již pátým divadelním počinem úspěšného ochotnického spolku Divadlo Devítka, které právě slaví pět let své existence.

Zdroj: Youtube