Herce Minoru vybrané na základě worskshopu v ní doplňují dva ze stálých spolupracovníků SKUTRu – Rosťa Novák a Josef Rosen.

„Chtěli jsme udělat představení o rodině. A tak bylo nasnadě, že to, co spojuje dospělé i děti, je právě fantazie. S Nekonečným příběhem nás spojuje to, že je svět fantazie ohrožen. Jinak je ale naše inscenace o něčem jiném,“ uvedl Lukáš Trpišovský.

Po muzikálu Popelka a výpravných inscenacích s živou kapelou typu Velké putování Vlase a Brady se Nekonečně nekonečným příběhem do repertoáru Minoru vrací nový styl, který klade velký nárok především na herce. O „skutrovský“ rukopis se postaral také tým stálých spolupracovníků – scénograf a světelný designér Jan Polívka, autorka osobitých kostýmů Daniela Klimešová a hudební skladatel Petr Kaláb.

Na podzim chystá divadlo další neobvyklou premiéru, kterou ukončí svoji éru v Minoru režisérka Apolena Vynohradnyková. Jedná se o příběh neslyšící dívenky, která se právě v čase Vánoc rozhodne nevratně změnit svůj život. Tématem inscenace je střet světa slyšících a neslyšících v každodenní realitě a je určena všem divákům, nikoli pouze neslyšícím, i když ti ji mohou samozřejmě vidět též, protože v ní bude použit znakový jazyk. Na jaře se mohou diváci těšit na „hudební fresku“ Jiřího Adámka, režiséra inscenace Z knihy džunglí, který se tentokrát bude zabývat tématem arabské kultury, konkrétně Příběhy tisíce a jedné noci. K výtvarné spolupráci přizval Radokem ověnčenou Kristýnu Täubelovou.