Pokolikáté letos hrajete silvestrovské představení a v čem je pro vás výjimečné?

Letos to bude podruhé, minulý rok jsem hrála v Pomádě a ještě rok předtím to byl Robin Hood. Na něj jsem se byla podívat i přesto, že jsem nehrála, protože jsem se těšila na neotřelé a originální vtípky. Představení na Silvestra je naprosto jedinečné, protože pan ředitel Divadla Kalich Michal Kocourek trochu přimhouří oči a nechá prostor naší fantazii a vtípkům, které se nám v hlavách nastřádaly po celý rok, a jen v tento den je můžeme pořádně prodat bez jakékoli újmy nebo srážky honoráře.

Máte nějaké veselé, netradiční zážitky spojené se silvestrovskými představeními?

Při silvestrovském představení musíte být víc ve střehu. Například minulý rok při Pomádě na závěrečnou scénu přišel náš tanečník Michal Černý a začal tancovat vogue v dámském oblečení. Celé divadlo dostalo záchvat smíchu, pro nás bylo strašně těžké udržet se a samozřejmě jsme se začali smát taky. Pak bylo těžké vůbec se vrátit do děje. Ale přesně to diváky baví a na Silvestra přímo na to čekají.

Jak a kde vedle představení Mauglí v divadle Kalich Silvestra strávíte?

Já raději neplánuju, ale tuším, že to nakonec se všemi stylově oslavíme skoro doma, tedy v Kalichu.

Dáváte si novoroční předsevzetí?

Zatím jsem to nedělala, tedy alespoň ne na Nový rok. Myslím, že každý den v roce si můžu říct, že chci s něčím přestat, nebo s něčím začít. Je ale fakt, že bych chtěla začít více zpívat.

Jak se těšíte na rok 2014, co vás čeká na pracovním a soukromém poli nového?

Těším se moc, každý rok přichází něco nového. Hned na přelomu roku se budeme s přítelem stěhovat, čili přijde velké zařizování a nakupování nábytku. A co se týče pracovních záležitostí, v březnu budeme mít v Divadle Kalich obnovenou premiéru muzikálu Rent, na což se nesmírně těším, jelikož budu hrát vysněnou roli. V dubnu pak začnu natáčet celovečerní film, který pro mě bude dosud asi největší hereckou výzvou v životě. Víc neprozradím.