Vedle řady hitů zmíněných osobností zazní také několik písní z muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Robin Hood ve veřejné premiéře. První představení pro diváky se totiž odehraje až 31. srpna.

Předpremiérové hity Robina Hooda na jevišti Kalichu

„Budeme sice v samotném finiši náročného několikaměsíčního zkoušení, tedy v generálkovém týdnu, kdy každý den k dobru má pro nás pro všechny cenu zlata, ale při sledování záběrů z postižených oblastí na severu Čech jsme neváhali ani vteřinu,“ říká ředitel Divadla Kalich a producent Michal Kocourek. „Chceme využít toho, že díky zkouškám se naši umělci scházejí denně na jednom jevišti, a tudíž mohou bez zbytečných organizačních průtahů připravit plnohodnotný celovečerní program. Pomůžeme těm, kdo naši pomoc potřebují, prostředky, jež máme k dispozici.“

TV Prima poskytne mediální podporu a moderátorku Terezii Kašparovskou

„Povodně, které zasáhly některé části naší republiky, jsou skutečně katastrofální. Jejich ničivé následky budou pronásledovat postižené oblasti ještě hodně dlouho. Přišlo nám tedy samozřejmé tento projekt podpořit a alespoň touto formou vyjádřit svou solidaritu se všemi, kterých se povodně dotkly,“ navázal Marek Singer, generální ředitel Televize Prima.

Jednotné vstupné je 399 korun. Výtěžek bude poukázán na konto zničené základní a mateřské školy v Raspenavě. Vstupenky a další informace zájemci získají na www.divadlokalich.cz nebo v pokladně divadla v Jungmannově ulici č. 9.