Po mnoha letech muzikálové záplavy klasických děl přichází od našich východních sousedů svěží a nadčasový kousek, poskytující českému návštěvníku alternativu k domácí muzikálové produkci.

Originální projekt je historicky druhým hiphopovým muzikálem na světě. Na pozadí klasického příběhu Romeo a Julie se odráží příběh lásky, života a smrti ze současné společnosti.

Propracovaná choreografie, rapové battly, vtipné dialogy, nepřikrášlené svědectví ulice a každodenní boj, takový je Príbeh ulice.

Světová choreografie

Svou hudbou, moderním tancem a obsazením se orientuje především na mladého diváka. Kromě desítek herců jsou do projektu zapojeni i taneční seskupení Old School Brothers nebo choreografové Milan Kereš a Lil Phil.

Posledně jmenovaný navíc spolupracuje s populárními hudebními ikonami, jakými jsou Justin Timberlake a Britney Spears.

Ze slovenských herců na prknech zazáří Marek Majeský, Milan Ondrík, Kamil Mikulčík, Mila Minichová, Mirka Drínová a spousta dalších.

Nečekaný úspěch

Na Slovensku zaznamenal Príbeh ulice nečekaný úspěch, představení byla vyprodaná na měsíce dopředu a do současné chvíle jej vidělo více než 50 000 diváků. Kromě stálé scény v divadle Aréna plnil i sportovní haly po celém Slovensku.

Do Čech přichází Príbeh ulice ve spolupráci s TV Barrandov a bude uveden v původním slovenském obsazení. V divadle Hybernia proběhne v období 2.-7.6. limitovaná série 8 repríz.

www.pribehulice.cz